E-mail
office@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Помічник юриста практики міграційного права

Зв'язатися зараз

НАГАЛЬНІ МІГРАЦІЙНІ ПИТАННЯ

Росія розпочала повномасштабне вторгнення на нашу рідну Україну – і це ні для кого не секрет. Зараз, у зв’язку з надзвичайно небезпечною ситуацією не лише Українці, а й наші закордонні гості, які завжди прагнули отримати вид на проживання в нашій країні, а деякі навіть і громадянство змушені були покинути свої будинки і тікати куди тільки дивляться очі.

На жаль, багато хто з наших закордонних гостей також змушені були покинути свої міста, де вони мали навчання, роботу, дім, сім’ю – і переїхати до більш безпечних міст, або країн.

Чимала кількість з них з часом зіштовхнулися з низкою проблем, наприклад – подали документи на тимчасову або постійну посвідку, але поїхали до іншої країни і тепер не мають змоги її отримати.

Або ж наприклад, чоловік з дружиною проживали у місті Харків, де в них народилась маленька дитина, через небезпечну ситуацію, яка розпочалась 24 лютого змушені були їхати до Києва, і всі свої документи на розгляді міграційної служби залишили у Харкові, і тепер їм потрібна допомога у відновленні цих документів.

Або якщо у вас сплив термін дії тимчасової посвідки, ви знаходитесь за кордоном і вам терміново потрібно подовжити термін її дії і потрапити назад до України, то ми з радістю вам допоможемо.

Або якщо у вас спливає термін перебування в Україні, а ви хочете встигнути зробити всі документи вчасно, і задля цього вам потрібно подовжити термін вашого перебування.

Або ж якщо ви були студентом в Україні, і через війну змушені були тікати, і вас відрахували, але ви хочете повернутись до України і перебувати тут на законних підставах.

Або ж якщо ви одружились до війни, почали оформлення документів на постійну посвідку, та через загрозу життю в обстрілюваному місті так і не довели справу до кінця – то вам обов’язково потрібно телефонувати нам!

Всі ці труднощі та проблеми ми допоможемо здолати якнайшвидше та у законний спосіб. Наші найдосвідченіші професіональні юристи допоможуть вам у вирішенні ваших будь-яких міграційних питань та супроводжуватимуть вас протягом усієї дороги.

Завжди важливою памяткою для вас мають бути наступні твердження: ніколи не забувайте, що послуги юриста є актуальними як при проходженні стандартних процедур, так і при виникненні непорозумінь з органами міграційної служби. Довірте виконання послуг нашим професіоналам “під ключ”. Завдяки правознавцю міграційного права ви позбавитеся необхідності проходження бюрократичної, трудомісткої процедури, підготовки документів і відвідування державних органів.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація