E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Керівник практики міграційного права, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

НАДАННЯ ПОСЛУГ МІГРАЦІЙНОЮ СЛУЖБОЮ У ПЕРІОД ПОСЛАБЛЕННЯ РЕЖИМУ КАРАНТИНУ В УКРАЇНІ

 Обмежувальні заходи у зв’язку з COVID-2019 в Україні починають потроху спадати. Відкрилися тераси ресторанів і кафе, дозволено відвідувати парки та прогулянкові набережні.

 На підставі рішення Уряду, з 25 травня 2020 року міграційна служба послабила запобіжні заходи при наданні послуг для людей.

 Особливо, графік роботи більшості підрозділів міграційної служби прийшов в звичайну норму, зняті обмеження щодо видів послуг, адміністративних послуг, тепер українці та іноземці можуть отримати послугу, передбачену порядком роботи певного органу (за винятком деяких областей, де режим не був ослаблений).

 При цьому, співробітники міграційної служби та інших органів просять людей дотримуватися основних правил:

  • дотримуватися дистанції, не створювати стовпотворіння в приміщенні державних органів;
  • обов’язково користуватися дезинфікуючим засобами, масками і гумовими рукавичками;
  • уникати контактів з хворими людьми та інші рекомендації.

 Відносно послуг, що надаються, міграційною службою, то поки не працює послуга “Оформлення продовження строку перебування та дозволу на імміграцію в Україну”. Дані послуги акцентовані на іноземців. За попередніми відомостями, дані послуги будуть доступні до початку червня. Також, доступна до використання послуга – «Електронна черга». Перебуваючи вдома, можна забронювати собі час в міграційній службі на подачу документів на певну послугу. Це спростить і прискорить прийом або перевірку документів.

 Не дивлячись на складність ситуації в країні, Міграційна служба розробляє нові стратегії для кращої якості роботи своїх підрозділів і висуває нові експериментальні проекти. Наприклад, з 28 травня 2020 року запустили програму, яка мінімізує навантаження на громадян, дозволить зменшити кількість відвідувань державних органів, в тому числі, Центрів надання адмін.услуг для отримання довідок та Центрів обслуговування платників податків для подачі заяви на присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків. Даний проект був реалізований за участі та підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Державної міграційної служби України, Державної податкової служби України, а також, Офісу підтримки реформ (від Уряду Канади). Суть послуги полягає в тому, що кожна людина з 14-ти до 18-ти років має право при оформленні внутрішнього українського паспорта вперше, на місці оформити ідентифікаційний код. Послуга буде надаватися безкоштовно.

Основними вимогами залишаються:

  • надання реальних оригінальних документів;
  • документального підтвердження реєстрації місця проживання за місцем звернення.

 РНОКПП буде зафіксований на ІД-карті паспорта України.

 Співробітники Центрального міжрегіонального управління ДМС в місті Києві та Київській області вже провели семінари зі своїми співробітниками і пояснили особливості надання даної послуги та можливі умови співпраці між відомствами.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація