E-mail
yarmoliuk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Спеціаліст практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі стартап-проектів.

Зв'язатися зараз

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК “КОНСУЛЬТАНТ” – ВАШ ПОМІЧНИК В ЮРИДИЧНИХ ПИТАННЯХ

Використання можливостей винаходів та інновацій в умовах сьогодення є звичним в розрізі життя кожної особи. При цьому деякі речі двадцять років тому ще не були поширені, а сьогодні є невід’ємною частиною життя. Це стосується зокрема прогресу, що пов’язаний із розповсюдженням інтернету та гаджетів. Воно стало рушійною силою появи певних сервісів, програм, стартапів, що направлені на полегшення життя пересічної особи. Не є винятком і сфера юриспруденції.

Так, використання правових систем професійними юристами та адвокатами стало давно способом економії часу та ресурсів. Тож якщо правові системи є такими корисними, чи можуть вони допомогти звичайним громадянам? Беззаперечно так! В даній статті розповімо, як саме використання юридичного стартап-проекту «Консультант» дозволить спростити наявні проблеми та зекономити Ваш час й кошти.

«Консультант» починає все більше бути незамінним атрибутом кожної особи в Україні, незалежно від статі та віку. «Консультант» є Вашим кишеньковим радником, що якнайшвидше вирішить будь-які юридичні складнощі, оскільки на Вашому боці не один, а ціла група практикуючих юристів, адвокатів. При цьому Вам не потрібно розраховувати виключно на себе. Звичайно, Ви можете загуглити питання та знайти відповідь в інтернеті. Однак застерігаємо не робити таких помилок, оскільки законодавчі акти постійно змінюються, а тому знайдена відповідь може бути неправильною і тільки погіршити наявну ситуацію. В даній статті ще раз опишемо можливості проекту «Консультант», ідейним розробником якого стала юридична компанія «Приходько та партнери».

В AppStore та Google Play в безкоштовному доступі наявний додаток «Консультант», який Ви можете інсталювати на свій смартфон. Відразу, на що звертається увага це простий та зрозумілий інтерфейс, тому у Вас не виникне проблем у його користуванні. В консультанті Ви можете задати питання різного типу та характеру. При цьому відповідь на 100 % буде кваліфікована, оскільки до системи підключені не лише юристи, а й профільні спеціалісти (наприклад аудитори, нотаріуси, митні брокери, арбітражні керуючі та інші спеціалісти).

Також хочемо звернути увагу на те, що досить часто задані питання є поширеними серед населення. Тому Ви можете користуватися проектом «Консультант» в ознайомчих та навчальних цілях. Так, на нашому веб-порталі consultant.net.ua Ви можете бачити найбільш часті запитання та відповіді на них. Це допоможе підвищити Вашу особисту правову обізнаність та допоможе уникнути схожих ситуацій в майбутньому.

Проект «Консультант» постійно розвивається та вдосконалюється, а тому є прогресивним. Завантажуйте додаток на свій смартфон, не затягуйте із вирішенням наявних ситуацій, задавайте питання нашим спеціалістам і ми гарантуємо, що Ви будьте юридично захищеним.

Якщо у Вас виникають незручності чи проблеми із користуванням додатком «Консультант» – звертайтеся в нашу службу підтримки, яка на зв’язку 24/7.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація