Мобілізація багатодітних батьків 2024

"Salus populi suprema lex esto - хай буде благо народу найвищим законом".

Лобунько Михайло Ігорович
E-mail
lobunko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-08

Юрист практики військового права: оформлення УБД, звільнення з військової служби, бронювання працівників на період мобілізації, оскарження висновку ВЛК, юридичний супровід клієнтів в ТЦК та СП (військкоматі).

Зв'язатися зараз

Мобілізація багатодітних батьків 2024

Час прочитання: 3 хв.

Багатодітні батьки з числа військовозобов’язаних мають підставу для відстрочки від мобілізації. Однак важливо розуміти те, що самого факту багатодітності недостатньо, адже наявність цієї підстави потрібно довести належним чином у ТЦК.

Чи потрібно йти до ТЦК самостійно?

Звісно, ніхто не може примусити людину вирушити до ТЦК, однак краще це зробити самостійно, попередньо підготувавшись, аніж потім поспіхом доводити свої аргументи та нервуватися, коли повістка уже прийшла. Тим більш – до ТЦК вас може супроводжувати адвокат, котрий здійснить представницьку функцію та допоможе запобігти будь-яким потенційним негативним несподіванкам.

 

Більш нервовим є той варіант, коли повістка вже вручена, а представники ТЦК стверджують, що не були ознайомлені з наявністю у вас підстави для відстрочки у вигляді багатодітності.

Чи обов’язково діти мають бути від одного шлюбу?

Довкола теми мобілізації багатодітних батьків витає багато міфів. Зокрема це стосується того, що нібито усі діти мають бути від одного шлюбу та проживати з тим з батьків, хто претендує на відстрочку. Насправді це зовсім не так. Умовами для відстрочки є:

  • наявність 3 та більше дітей до 18 років (чи вони є від одного шлюбу, чи від різних – немає значення);
  • перебування їх на утриманні в того, хто хоче оформити відстрочку.

Простими словами – факт спільного проживання не є обов’язковим. Ключовим фактором є участь в утриманні дітей. Однак, вертаючись до складності бюрократичних процедур, у цих випадках варто особливо подбати про те, щоб завчасно зібрати усю необхідну документацію, котра підтверджує таке утримання. Робити це з повісткою на руках буде значно напруженіше.

Чим може допомогти хороший адвокат по мобілізації?

Коли ви звертаєтеся до професійного юриста, котрий спеціалізується на супроводі клієнтських запитів у царині військового права, то значно полегшуєте собі життя. По-перше, це легше з психологічної точки зору, оскільки вам не потрібно переживати зайвий стрес під час взаємодії з представниками ТЦК. По-друге, ви звільняєте себе від потреби самотужки опрацьовувати велику кількість законодавства, аби зрозуміти, на які саме нормативно-правові акти можна опиратися у своїй ситуації та які їх статті є особливо актуальними для вас.

Сучасне законодавство про мобілізацію є достатньо динамічним. Відслідковувати його зміни, а тим більш – знати особливості їх застосування на практиці буває складно, не маючи освіти у галузі правознавства. В мережі можна побачити багато спотвореної інформації з гучними заголовками, яка створюється просто для підняття охоплень тих чи інших ресурсів.

 

Відповідно – людині, котра не має юридичних знань, буває складно з нею розібратися самотужки. Саме для того, щоб так не було, варто користуватися допомогою професійних юристів. Це можна зробити, замовивши консультацію. У команді адвокатського бюро «Приходько та партнери» ви зустрінете фахівців, які надають такі послуги. Також ми пропонуємо своїм клієнтам:

  • юридичний супровід у взаємодії з ТЦК;
  • представництво інтересів у судовій інстанції, аби ви могли захистити свої права і законні інтереси, якщо вони порушуються, а позасудові варіанти впливу на ситуацію не дали результату.

Наше адвокатське бюро "Приходько та Партнери" надає широкий спектр послуг у галузі військового права, в тому числі консультуємо по мобілізації - заповніть форму на нашому сайті і наш юрист з Вами зв'яжеться найближчим часом.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація