Фото: МІГРАЦІЙНИЙ ЮРИСТ: ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ

"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

МІГРАЦІЙНИЙ ЮРИСТ: ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ

Час прочитання: 3 хв.

Незважаючи на те, що українці звикли гостинно зустрічати всіх, хто приїжджає до нашої країни, питання міграційного права мають бути врегульовані належним чином. Тому, коли йдеться не про туристичні візити, а про тривале перебування з метою працевлаштування та проживання, для цього мають бути легальні підстави.

У чому зазвичай виникають складнощі?

Людині, яка приїжджає з іншої країни, буває важко розібратися в усіх нюансах міграційного права. А завантаженість Державної міграційної служби стає фактором, який лише ускладнює ситуацію, коли хочеться зрозуміти, з яких підстав можна залишитися в Україні легально на тривалий період часу. Саме в такій ситуації буде доречною юридична допомога від компанії «Приходько та партнери». Команда фахівців пропонує вам свої послуги з різних питань, пов'язаних з міграційним правом. Вже багато років така категорія клієнтських звернень стосується нашого фокусу практики.

З якими запитами до нас звертаються?

Серед популярних запитів, з якими іноземні громадяни звертаються за юридичною допомогою, є:

  • Легалізація іноземців та осіб без громадянства в Україні. В даному випадку дуже важливо правильно вибрати правовий режим, у якому людина взаємодіятиме з нашою країною. І хоча зараз під час повномасштабного російського вторгнення тимчасово неможливо оформити статус біженця, є інші можливості законно жити та працювати в Україні. Наприклад, це дозвіл на імміграцію, отримання громадянства на підставі походження, через натуралізацію або статус інвестора, вид на тимчасове чи постійне проживання.
  • Реєстрація місця проживання іноземця. У тому числі часто виникає запит на реєстрацію в Києві.
  • Оформлення запрошення. Це може стосуватися запрошення від родичів або на навчання, а також ситуацій, коли іноземцю потрібно отримати візу нареченої чи нареченого (чоловіка чи дружини).
  • Отримання дозволу на працевлаштування. Коли йдеться про працевлаштування, можуть також знадобитися службові картки для співробітників, які працюють у представництвах іноземних компаній.
  • Юридичний супровід бізнесу іноземця в Україні. Наша команда регулярно працює з такими запитами, тому ми надамо якісні послуги.
  • Юридичний супровід шлюбу з іноземцем.

Вище перераховані ключові запити, з якими звертаються клієнти на теми, пов'язані з міграційним правом. Однак, цим списком не обмежується весь спектр нашого фокусу практики.

 

Як ми працюємо?

Головним принципом, якого ми дотримуємося у своїй роботі, є орієнтація на результат та пошук найконструктивніших стратегій вирішення питання. Ми надаємо послуги, які стосуються не лише повного юридичного супроводу, а й консультування.

Бувають ситуації, коли, наприклад, клієнт має вже досить багато знань від різних фахівців, але він не може поєднати їх воєдино і розібратися з оптимальним алгоритмом дій. У такому разі дуже доречна грамотна проміжна юридична консультація.

Різноманітність форматів співробітництва – запорука зручності.

Часто люди намагаються заздалегідь вирішити свої питання, перебуваючи за кордоном. З нами це можливо, оскільки ми консультуємо не лише очно, а й у онлайн-форматі. Тому ви можете дізнатися всю необхідну інформацію та домовитися про юридичний супровід ще до того, як приїдете до України. Ми у цьому допоможемо.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Керівник практики міграційного права

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація