Міграційний адвокат у Будапешті

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна
E-mail
mazur@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Міграційний адвокат у Будапешті

Час прочитання: 3 хв.

Угорщина – країна, яка приваблює багатьох людей, які хочуть проживати у доброму місці з благополучними та сприятливими умовами. В адвокатській компанії «Приходько та партнери» є фахівці, які працюють у міграційних питаннях. Більше того, у нас практикується вузька спеціалізація, коли професіонал працює на запити клієнтів, пов’язаних з якоюсь конкретною країною.

Наприклад, це може бути міграційний адвокат у Будапешті. Пропонуємо до вашої уваги ознайомитися з тим, у чому полягають переваги життя в Угорщині, і які питання міграційного права зазвичай цікавлять людей, які туди вирушають.

Міграційний адвокат у Будапешті - winning teamПереваги проживання в Угорщині

З початком повномасштабної війни в Україні багато людей почали перед собою порушувати питання про те, куди можна поїхати на тимчасове чи постійне місце проживання, щоб країна була тихою та безпечною. Багатьом сподобалася Угорщина та місто Будапешт, зокрема.

 

Серед тих переваг, які забезпечує проживання у цій країні, слід зазначити такі позиції:

  • Безпека громадян через низький рівень злочинності. Менталітет місцевих людей є досить спокійним та доброзичливим. Тому сюди часто їдуть люди, які мають запит на спокійне життя без неприємних сюрпризів та зайвих пригод.
  • Відмінні екологічні умови. М’який клімат сприяє комфортному життю. А наявність низки всесвітньо відомих курортів з рекреаційними можливостями дозволяє виправити здоров’я тим, хто ставить це у пріоритет.
  • Хороший рівень соціального забезпечення, можливості для недорогого навчання у ВНЗ, перспективної роботи та ведення підприємницької діяльності.

Саме ці переваги роблять Угорщину привабливим місцем життя. Недаремно міграційний адвокат у Будапешті є затребуваним фахівцем. До нього звертаються за різними питаннями, серед яких найбільш популярними є ті, які пов’язані з видом на проживання, візами та іншими подібними темами.

Міграційний адвокат у Будапешті - urb 9864 1 3 e1682015882785

Міграційний адвокат у Будапешті - team informationПитання еміграції

Є різні варіанти еміграції, при яких можна отримати посвідку на проживання. Про всі ці можливості розповість міграційний юрист у Будапешті. Наприклад, популярними рішеннями є:

  • Бізнес-еміграція, коли людина хоче займатися підприємництвом. Серед переваг такого рішення можна назвати те, що є організаційно-правова форма підприємства, яке за форматом свого функціонування схоже на українське суспільство з обмеженою відповідальністю. Міграційний юрист розповість вам про те, що потрібно для такої еміграції та як розпочати бізнес такого роду.
  • Еміграція у зв’язку з працевлаштуванням. У цьому питанні спеціаліст проконсультує про довідки, які потрібні, а також про інші важливі вимоги.
  • Еміграція пенсіонерів, які прагнуть возз’єднання сім’ї. Місцеве законодавство передбачає таку можливість, а міграційний юрист зможе розповісти про неї детальніше.
  • Еміграція у зв’язку з навчанням. У цій темі фахівець відповість на запитання про те, як стати студентом вишу у Будапешті чи іншому місті Угорщини.

 

Часто у людей виникають питання щодо посвідки на купівлю нерухомості. Прямої такої підстави немає, але у нормативно-правовій базі житло, медичне страхування та засоби для існування є важливими вимогами, щоб отримати тимчасовий ВНП.

Крім перерахованих питань, до юриста з міграційного права в Угорщині часто звертаються на тему оформлення візи D та заміни тимчасового посвідки на проживання на постійний. Одним словом, такий фахівець проконсультує та забезпечить юридичний супровід у багатьох питаннях.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація