Ліцензія на віртуальні активи в Гонконзі

"Вчасність, відкритість та відданість - це головні принципи нашої роботи."

Бозріков Пилип Олександрович

Спеціаліст практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі бізнесу в країнах ЄС, Азії та Ближнього Сходу.

Зв'язатися зараз

Ліцензія на віртуальні активи в Гонконзі

Час прочитання: 2 хв.

Ви мрієте отримати ліцензію на віртуальні активи в Гонконзі? Ми знаємо, що цей процес може бути складним та вимагати дотримання ряду юридичних вимог. Тому, компанія "Приходько та Партнери", готові бути вашими надійними партнерами та забезпечити успішне отримання ліцензії для вашого віртуального бізнесу.

У сучасному світі віртуальний бізнес вже не викликає здивування. Багато країн активно створюють сприятливі умови для інвестування у віртуальні активи. Наприклад, досі в Гонконзі біржам віртуальних активів не потрібно було отримувати ліцензію. Але останнім часом ця ситуація змінилася, і зараз їх ліцензування стало складнішим.

Наша команда юристів має глибоке розуміння процедури ліцензування віртуальних активів в Гонконзі. Ми знаємо всі нюанси, вимоги та виклики, з якими ви можете зіткнутися, і готові надати вам експертну юридичну підтримку на кожному етапі.

У Гонконзі віртуальні активи класифікуються на два типи:

  • сек'юріті-токени, що є практично аналогами цінних паперів та торгуються на біржах;
  • віртуальні товари, такі як криптовалюти, наприклад, Біткоїн. Законодавство Гонконгу не визнає криптовалюти як засіб платежу.

Головною метою ліцензування бірж віртуальних активів в Гонконзі є запобігання ризикам відмивання грошей. Ліцензіати повинні відповідати ряду вимог, зокрема щодо надійного зберігання активів, перевірки клієнтів, усунення конфлікту інтересів, кібербезпеки, якісного бухгалтерського обліку та аудиту, запобігання фінансовим махінаціям, управління ризиками та запобігання зловживанням на ринку.

Необхідність додаткового захисту від фінансових ризиків обмежує доступ роздрібних інвесторів до віртуальних активів. Це передбачає проведення тестів на придатність та встановлення обмежень щодо впливу.

Процедура отримання ліцензії на діяльність бірж віртуальних активів в Гонконзі включає виконання обов'язкових умов:

  • реєстрацію заявки у Комісії по цінним паперам та фьючерсам (SFO);
  • підтвердження відповідності всім вимогам регулятора компанією та її кінцевими бенефіціарами та власниками.

Якщо всі вимоги виконані, компанія отримує ліцензію на діяльність біржі віртуальних активів.

Наші досвідчені адвокати візьмуть на себе всі необхідні формальності та процедури, спрямовані на отримання ліцензії на віртуальні активи. Ми забезпечимо вас правильними юридичними консультаціями, складанням необхідних документів, підготовкою заявки та взаємодією з Комісією по цінним паперам та фьючерсам (SFO). Ви можете бути впевнені, що ваша справа буде в надійних руках, і ми відстоїмо ваші інтереси з максимальною дбайливістю та професіоналізмом.

Порушення роботи бірж віртуальних активів в Гонконзі без наявності ліцензії є кримінальним правопорушенням, за яке передбачено покарання у вигляді позбавлення волі та нарахування штрафу за кожен день нелегальної діяльності. Постачальники послуг також можуть нести юридичну відповідальність.

Отримання ліцензії на віртуальні активи в Гонконзі вимагає дотримання юридичних вимог. Для успішного отримання ліцензії варто звернутися до досвідчених адвокатів, які мають розуміння процедури ліцензування віртуальних активів, наприклад, до юристів компанії "Приходько та Партнери". Їх вчасна та якісна юридична підтримка є запорукою успішного отримання ліцензії.

Наша мета - ваш успіх. Ми розуміємо, що отримання ліцензії на віртуальні активи є важливим кроком для вашого бізнесу, і саме тому ми пропонуємо вчасну та якісну юридичну підтримку. Наша експертиза і досвід дозволять вам.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Спеціаліст практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі бізнесу в країнах ЄС, Азії та Ближнього Сходу.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація