Легалізація ЗМІ

"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Легалізація ЗМІ

Час прочитання: 1 хв.

Для будь-якої демократичної держави можливість вільно поширювати інформацію є одним із фундаментальних прав.

Одним із способів її поширеня є вільне виражння своїх поглядів і переконань у друкованій  формі.

Для того, щоб організувати свій Засіб масової інформації в Україні необхідно отримати спеціальний дозвіл від уповноваженго на це державного органу.

Легалізація засобу масової інформації здійснюється шляхом його державної реєстрації у відповідності до Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» від 16.11.1992 №2782-12.

Державній реєстрації, у відповідності із ст.11 вищезазначеного Закону підлягають всі друковані ЗМІ, котрі будуть видаватись на території України, незалежно від сфери розповсюдження, тиражу і/або способу їх виготовлення.

Юристами ЮК «PRIKHODKO&PARTNERS» для наших клієнтів було підготовлено та направлено на розгляд Міністерства юстиції України заяву про реєстрацію друкованого засобу масової інформації.

За результатом старанної роботи наших юристів, у тісній співпраці з Міністерством юстиції України, нами було отримано документ державного зразка, який узаконює діяльність  друкованого видання, а саме - Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація