Фото: КУПІВЛЯ НЕРУХОМОСТІ В УГОРЩИНІ

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

КУПІВЛЯ НЕРУХОМОСТІ В УГОРЩИНІ

Час прочитання: 3 хв.

Угорщина є державою, яка приваблює безліч людей, які шукають тихого та розміреного життя. Багатьом українцям, які хочуть пожити в спокійніших умовах і придбати нерухомість у країні, де вона не перебуває під постійним ризиком, подобається Угорщина. До того ж, через купівлю нерухомості в цій державі можна отримати дозвіл на проживання. Пропонуємо детальніше дізнатися про переваги життя в цій державі, а також про послуги компанії «Приходько та партнери» в юридичному супроводі купівлі нерухомості в Угорщині.

Чому люди обирають цю країну для життя?

Є кілька актуальних достоїнств, які забезпечує проживання в Угорщині. Серед них слід зазначити:

  • Низький рівень злочинності. Потреба безпеки є однією з базових потреб сучасної людини. Якщо вона задоволена, то вже тоді можна говорити про інші межі життя і замислюватися про розвиток.
  • Хороша екологія та м'який клімат. Комфорт та здоров'я багато в чому залежать саме від кліматичних умов, у яких живе людина. В Угорщині вони є досить сприятливими.
  • Наявність всесвітньо відомих курортів із термальними та мінеральними джерелами. Для тих, хто хоче поправити здоров'я та знаходитися поблизу таких рекреаційних можливостей, Угорщина стане гарним місцем для переїзду.
  • Недорога освіта. Угорські університети вважаються престижними, а їхній рівень освіти цінується у світі. У той же час, ціни на навчання знаходяться на досить лояльному рівні. Здобути вищу освіту тут можна в кілька разів дешевше, ніж у багатьох інших європейських країнах. Тому Угорщина перспективна для людей, які бажають придбати нову спеціальність.
  • Надійна медицина. Система охорони здоров'я цієї країни отримує хороші відгуки від тих, хто мав змогу з нею зіткнутися.

Крім того, в Угорщині є хороші умови для ведення підприємницької діяльності та працевлаштування. Та й насамкінець варто згадати про відносно низькі ціни на нерухомість. Купівля квартири в Угорщині – чудове рішення.

Купівля нерухомості в Угорщині та посвідка на проживання?

Щодо цього питання існує багато дискусій, оскільки купівля об'єктів нерухомості не передбачена у законодавстві як підстава для отримання посвідки на проживання. Проте, якщо дослідити нормативно-правову базу глибше, можна побачити те, що з отримання тимчасового ВНЖ, який у майбутньому можливо зробити постійним, потрібні:

  • житло;
  • засоби до існування;
  • медична страховка;
  • відсутність судимості та досвіду видворення з ЄС.

 

Крім цього, є базова вимога, щоб людина, яка претендує на посвідку на проживання в Угорщині, не несла загрози для національної безпеки країни. Підсумовуючи, можна відзначити те, що прямої норми щодо отримання посвідки на проживання в країні через купівлю нерухомості немає, проте наявність житла передбачається для цього. Тому відповідь на питання, що дає покупка нерухомості в Угорщині, очевидна.

Чим ми можемо допомогти?

Якщо вас цікавить процедура купівлі нерухомості в Угорщині, то юристи компанії «Приходько та партнери» готові з нею ознайомити та забезпечити її повний юридичний супровід, а потім допомогти в отриманні посвідки на проживання. Ми маємо досить великий досвід у таких клієнтських запитах. Тому ви можете не перейматися тим, що доведеться розбиратися з ринком нерухомості іншої країни та його нюансами. Ми візьмемо цю роботу на себе.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація