Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!

Приходько Андрій Анатолійович
E-mail
advokat@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00 +38 (098) 007-44-00

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійних експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

КРЕДИТНЕ ШАХРАЙСТВО

 ≪ Опис проблематики ≫

 Всім добре відомі ситуації, коли на сторонніх осіб оформлювали кредити, без їх згоди і відома. Наразі в Україні, щоб взяти кредит на сторонню особу потрібно лише мати доступ до її особистої інформації. Варіантів для шахрайства у даній галузі достатньо, від клонування sim-сard майбутніх потерпілих, до цілеспрямованого викрадення паспортів.

 Ситуаціями коли громадяни України дізнаються, що на їх ім’я було взято кредит, на сьогодні не рідкість. Подібні ситуації трапляються не тільки коли зловмисникам вдається заволодіти особистими документами (паспорт, ІНН) потерпілої особи, кредити шахраями отримувались навіть за допомогою копій, або навіть і без них (Інтернет займи від МФО).

 Якщо у законного власника документів кредитна історія в ідеальному стані, аферист може максимально швидко і без ризику оформити онлайн кредит на чужий паспорт і отримати в своє розпорядження досить велику суму коштів.

 На сьогодні особи, які бажають нажитися за рахунок інших людей, знають все про те, як взяти кредит на іншу особу в мережі Інтернет і не попастися в руки правоохоронних органів. Як правило, після здійснення фінансових махінацій злочинець позбувається документів, що робить впіймання його на місці злочину просто неможливим.

 Проте будьте уважні, аферисти можуть заволодіти Вашими персональними даними не тільки, щляхом попадання Ваших документів до них у руки. В Інтернеті існує безліч ресурсів, що вимагають введення особистих даних, в результаті чого Ваша особиста інформація, із досить великим відсотком вірогідності може попасти в руки зловмисників. Заволодівши приватною інформацією особи, зловмисники діятимуть на власний розсуд розпоряджуючись такою інформацією і далеко не факт, що шахраї обмежаться лише оформленням фіктивних Договорів кредитування.

 ≪ Механізм вирішення проблеми ≫ 

 ” Отже, що робити якщо Ви дізналась, що шахраями було взято на Вас кредит? “

 По-перше, потрібно написати заяву про те, що по відношенню до Вас було вчинено кримінальне правопорушення за ст. 190 КК України. Варто зауважити, що у випадку якщо до Вас надходять погрози зі сторони представників кредитної установи (а вони зазвичай надходять), необхідно і за даним фактом написати заяву до поліції, за ознакою ст. 189 КК України. Працівники кредитної установи не мають права вимагати повернення коштів, а тим паче наполегливо або із застосуванням загроз.

 По-друге, звернутись із відповідним позовом до суду з наміром визнання Договору кредитування недійсним. Разом із цим, у випадку якщо були погрози з боку кредитної установи, є можливість вимагати у судовому порядку компенсацію завданої Вам моральної шкоди.

≪ Заключення ≫

 Слід зазначити, що ні в якому випадку не варто повертати не Ваші борги, а у випадку погроз від колекторів, звертатись до поліції, як це було описано вище.

 У будь-якому випадку, якщо у Вас виникнуть проблеми з банками або МФО, через Договір кредитування, що Ви не оформлювали і відповідно коштів не брали – необхідно звертатися за консультацією або юридичним супроводом до фахівця в цій галузі.

 Якщо Ви бажаєте отримати консультацію по юридичній або бухгалтерській тематиці, то юридична компанія “Приходько та партнери” дає Вам чудову можливість отримати відповіді на Ваші питання ОНЛАЙН! Як це зробити та які переваги перед звичайною консультацією?

 Дуже просто. Завантажуйте за посиланнями мобільний додаток «Констультант» в App Store та Google Play, задавайте свої питання і отримуйте відповіді на них одразу від декількох спеціалістів. Отримавши корисну пораду від юриста чи бухгалтера, Ви можете обрати собі спеціаліста, чия відповідь Вам найбільше довподоби та сплатити за консультацію онлайн платіжною карткою, не виходячи з дому та не витрачаючи час на поїздки в офіс. Сервіс онлайн консультацій “Консультант” є абсолютно БЕЗПЕЧНИМ та гарантує, що Ваші дані не будуть передані третім особам! Якщо Ваше питання потребує зустрічі з юристом, адвокатом чи бухгалтером – це теж  не проблема! Мобільний додаток “Консультант” дає і таку можливість! Ви можете відкрити контакти спеціаліста та призначити зустріч у зручний для Вас час! 

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація