"Tempŏra mutantur, et leges mutantur in illis – часи змінюються і закони змінюються разом з ними."
Юрист практики міжнародної міграції. Спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Румунія, Угорщина, Іспанія, Чехія).
Країни, які запрошують на постійне місце проживання
Повномасштабна війна стала причиною того, що чимало українців задумалися про більш безпечне місце проживання. Особливо це стосується тих, хто має матеріальну можливість виїхати, однак на сьогодні мешкає у регіонах, котрі страждають від обстрілів. Є й інші причини, котрі мотивують українців міркувати про переїзд. Зокрема це бажання зберегти і примножити свої фінансові активи в умовах, котрі є більш економічно стабільними.
Команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» спеціалізується на міграційному праві та регулярно досліджує ті актуальні імміграційні програми і можливості, які є доступними і перспективними для українців. Тож розповімо про деякі країни, котрі користуються в цьому контексті особливим попитом.
Чому в багатьох країнах діють інвестиційні програми?
Зазвичай такі програми створюють для підтримки внутрішньої економіки. Іноземців запрошують стати інвесторами, а їм, своєю чергою, пропонують отримати посвідку на постійне проживання. Далі, проживши деякий час у такій державі на підставі посвідки, інвестор отримує змогу стати громадянином. Тож попит на таку можливість є зрозумілим і обґрунтованим.
Отже, які держави у цьому контексті є особливо привабливими?
- Туреччина: якщо інвестор вкладає в економіку Туреччини суму від 300 до 400 тисяч доларів (в залежності від інвестиційної програми), він може претендувати не лише на посвідку на постійне проживання, а й на громадянство цієї країни. Вагомим є те, що Туреччина визнає подвійне громадянство, тож відмовлятися від наявного заявнику не потрібно. Вагомим плюсом також є широкий спектр інвестиційних можливостей. Це інвестування у нерухомість, депозитні програми, створення від 50 робочих місць, відповідних нормам чинного законодавства. Одним словом, шляхів є досить багато. Консультуючи клієнтів, ми детально про них розповідаємо та допомагаємо зробити оптимальний вибір.
- Вануату: ця держава має гарну природу та сприятливі можливості для проживання. Попри те, що вона є поки маловідомою, в найближчій часовій перспективі ситуація має підстави змінитися, адже влада Вануату розробляє вигідні інвестиційні програми. Прикладом є можливість інвестувати від 138 тисяч доларів у фонд CNO (місцеве виробництво кокосової олії). Така інвестиція дозволяє сім’ї з 4 осіб отримати громадянство. Через 5 років гарантується кешбек від інвестицій не менше ніж 50% суми.
- Мальта: серед країн, котрі користуються в інвесторів великим попитом, варто згадати також Мальту. Однак там сума інвестицій для отримання громадянства є відчутно більшою. Йдеться про мільйон доларів, котрі потрібно інвестувати в економіку чи нерухомість. Водночас – мальтійське громадянство дає підставу подорожувати більш ніж у 180 країн без візи.
- Гренада: аби отримати посвідку на постійне проживання у Гренаді, потрібно інвестувати в економіку країни суму від 150 тисяч доларів. Ще один варіант – купити житло на 220 тисяч доларів, беручи участь у спеціально передбачених для цього державних програмах.
- Сент-Люсія: і на завершення розглянемо Сент-Люсію, яка стає все популярнішою серед інвесторів. Аби отримати посвідку на постійне проживання, потрібно інвестувати в економіку держави від 100 тисяч доларів. Якщо з інвестором на посвідку претендує другий з подружжя та діти (двоє дітей до 21 року), сума інвестицій складатиме від 150 тисяч доларів.
Чим ми будемо для вас корисними?
Команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» у питанні актуальних для українців імміграційних програм може надати наступні послуги:
- консультацію щодо оптимальної країни саме у вашому випадку;
- допомогу з підготовкою необхідного пакету документів;
- повний супровід процедури отримання посвідки на проживання в іншій країні.
Наші юристи з міграційного права регулярно займаються супроводом еміграції, оформленням посвідок на проживання та громадянства інших країн, тож мають необхідний досвід та компетенцію, щоб вирішувати питання різного ступеня складності. Щоб отримати консультацію юриста з міграційного права – заповніть форму на сайті і наш юрист з Вами зв’яжеться найближчим часом.
Розрахувати вартість допомоги:
1 питання
Вашою справою займалися інші юристи?
2 питання
Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?
3 питання
Юридична допомога Вам потрібна терміново?
Юрист практики міжнародної міграції. Спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Румунія, Угорщина, Іспанія, Чехія).
Кейси по темі статті:
Інші статті по цій темі:
передзвонимо
протягом дня