Крадіжка. Адвокат за статтею 185 ККУ під час воєнного стану

«Ми захистимо Вас у Вашому кримінальному провадженні!»

Панасенко Олексій Олександрович

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз

Крадіжка. Адвокат за статтею 185 ККУ під час воєнного стану

Час прочитання: 3 хв.

У повсякденному житті громадян дуже часто трапляються злочини проти приватної власності. Поняття крадіжки чітко прослідковується в чинному українському законодавстві. Так, в частині першій статті 185 Кримінального кодексу України вказано, що

крадіжка – це таємне викрадення чужої власності (майна).

За цією статтею передбачена кримінальна відповідальність. Деякі корективи до цієї  статті було внесено з моменту введення в Україні воєнного стану. Що саме змінилося? Про це та інше розкажуть наші фахівці – юристи Приходько та Партнери.

 

Відповідальність за статтею 185 ККУ в умовах воєнного стану

Крадіжка – кримінальний злочин в багатьох юрисдикціях. Покарання за крадіжку залежить від різноманітних обставин, серед яких – наявність попередніх злочинів, сума вкраденого майна, інші обставини.

Із початком введення воєнного стану було прийнято ряд змін до ККУ. Зокрема, була посилена кримінальна відповідальність за вчинення ряду злочинів.

Розпочнемо з того, що Кримінальним кодексом передбачено відповідальність за велику кількість різноманітних кримінальних правопорушень.

В березні 2022 року було внесено зміни, наприклад, до статті 185 КК. До цього крадіжка не вважалась злочином. Дії за статтею 185 ККУ класифікували як кримінальний проступок. Покарання, передбачене за цією статтею полягало в штрафних санкціях (до 17 тисяч гривень). Максимальне покарання – до 5-ти років обмеження волі. Тільки при наявності обтяжуючих обставин (повторне вчинення, групою осіб, за попередньою змовою, з проникненням в  житло та ін.) передбачалося більш жорстке покарання – позбавлення волі.

Із введенням воєнного стану крадіжка отримала іншу кваліфікацію. Вчинення крадіжки в умовах надзвичайного або воєнного стану одразу кваліфікують за частиною четвертою статті 185 КК України. Покарання, передбачене цією частиною статті 185 ККУ – позбавлення волі строком від 5-ти до 8-ми років.

 

Допомога адвоката за статтею 185 ККУ

Якщо вас або ваших рідних обвинувачують за статтею 185 ККУ, перше, що потрібно зробити – заручитись підтримкою професійних адвокатів.  Як було вказано вище, за крадіжку передбачено покарання у вигляді позбавлення волі. Адвокати Приходько та Партнери зможуть вибудовувати якісну лінію захисту, яка стане  ключовою в захисті ваших інтересів як на досудовому етапі, такі в суді. Ми зможемо зібрати всі необхідні факти і докази, які підтвердять невинуватість підозрюваного.

Важливий крок, який вам треба зробити одразу після обвинувачення за статтею 185 ККУ – звернутись до наших адвокатів. Все інше ми зробимо за вас.

Закон передбачає припинення справи у зв’язку з примиренням сторін, тобто, між слідчим, дізнавачем та судом. Наші адвокати зроблять все необхідне для того, щоб суд виніс підсумкове рішення щодо припинення кримінальної справи. Ми маємо великий досвід участі в справах за статтею 185 ККУ. Завдяки значному досвіду слідчої роботи ми з легкістю визначимо слабкі сторони слідства. Наші адвокати зможуть це використати для створення сильної лінії захисту.

Адвокати Приходько та Партнери пропонують весь спектр послуг:

  • Консультування.
  • Вивчення та аналіз матеріалів кримінальної справи.
  • Активна участь у всіх діях, пов’язаних зі слідством.
  • Захист обвинуваченого на досудовому етапі та в суді.

Наша діяльність не виходить за рамки чинного правового поля.
У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості послуг адвокатів за статтею 185 ККУ заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація