Фото: Консультація з банківських (кредитних) питань

«Кожен хто співпрацює з нами - звільняє себе від обтяжливих кредитів. Ми оформлюємо банкрутство "під ключ" по всій Україні!»

Колесник Ілля Олександрович

Спеціаліст з банкрутства фізичних та юридичних осіб. Надає юридичний супровід у процедурах банкрутства фізичних осіб, ФОП, юридичних осіб, а також закритті виконавчих проваджень, укладенні реструктуризації і мирових угод з фінансовими установами.

Зв'язатися зараз

Консультація з банківських (кредитних) питань

Час прочитання: 3 хв.

У багатьох людей в Україні під час війни виникають проблеми із заборгованістю за кредитами. Наша юридична компанія виступає арбітром між вами та кредиторами і надає консультацію з будь-яких питань кредитування, аби ви мали можливість вирішити проблему в рамках правового поля.

На першому етапі ми проводимо загальний аналіз кредитної історії і ситуації в цілому, і пропонуємо можливі шляхи розв’язання спору та проблеми. За результатами консультації нашою компанією можуть бути надані наступні послуги:

Правовий висновок

Ми виконаємо дослідження інформації про вашу кредитну історію (графік платежів, прострочену заборгованість, кредитні ліміти та інші нюанси) та надамо кваліфікований правовий висновок щодо шляхів вирішення. Надалі ви приймете рішення, чи будете діяти самостійно, з врахуванням наших порад та настанов або вирішите скористатись допомогою наших кваліфікованих юристів.

Зняття арешту з рахунків та оскарження виконавчих проваджень

Відкриття виконавчого провадження та накладення арешту на банківські рахунки унеможливлює для боржника розпорядження власними коштами. Ми зможемо допомогти в скасуванні цих обмежень і відновити доступ до рахунків, особливо якщо мова йде про рахунки зі спеціальним режимом (зарплатні, соціальні, рахунки військовослужбовців).

 

Реструктуризація боргу

Реструктуризація боргу є процесом, який дозволяє фізичній та юридичній особі укласти угоду з кредиторами про зміну умов повернення боргу з метою зменшення фінансового тиску на неї. Це може включати відстрочення сплати за тілом кредиту, списання штрафних санкцій, зменшення процентної ставки та інші привілеї по сплаті. Наші юристи зможуть допомогти у складенні заяви про реструктуризацію боргу, а також провести договірну роботу з кредиторами щодо встановлення більш вигідних умов по поверненню коштів.

Претензійно-позовна діяльність з фінансовими установами

Претензійно-позовна діяльність із фінансовими органами може включати підготовку позовної заяви та представлення ваших інтересів в суді у разі, якщо виникають спори з фінансовою установою, які неможливо вирішити інакше, ніж через суд, або якщо такий шлях буде найбільш доцільним для погашення проблемної заборгованості. Наприклад, у випадку закінчення строків давності за кредитним зобов’язанням ви можете позбавитись боргу шляхом звернення з позовом до суду. З укладенням всіх необхідних документів та представленням інтересів в суді зможуть допомогти наші спеціалісти.

Процедура банкрутства фізичних, юридичний осіб та підприємців

Банкрутство є процедурою, яка може бути ініційована фізичною або юридичною особою, фізичною особою-підприємцем в разі стійкої загрози неплатоспроможності особи. Наші юристи надають повний юридичний супровід за даною послугою на всіх етапах, що включає аналіз кредитної історії боржника, підготовку та подання до суду необхідного пакету документів з метою ініціювати процедуру, подальшого процесуального супроводу та представлення інтересів особи на судовій стадії.

 

Для отримання консультації з питань кредитів та обрання подальшого вектору діяльності вам потрібно лише залишити заявку на нашому сайті та дочекатись телефонного дзвінка або смс нашого профільного юриста. Не зволікайте та звертайтесь за допомогою!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Спеціаліст з банкрутства фізичних та юридичних осіб. Надає юридичний супровід у процедурах банкрутства фізичних осіб, ФОП, юридичних осіб, а також закритті виконавчих проваджень, укладенні реструктуризації і мирових угод з фінансовими установами.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація