Консультація адвоката по статті 368 КК України

«Ми захистимо Вас у Вашому кримінальному провадженні!»

Панасенко Олексій Олександрович

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз

Консультація адвоката по статті 368 КК України

Час прочитання: 3 хв.

На сьогодні корупційні злочини залишаються лідерами серед протиправних діянь, виявлених представниками правоохоронних органів. В українському законодавстві відображена позиція держави – з хабарництвом та його проявами треба боротися. Серед головних заходів реагування на ці протиправні дії – відкриття реальних кримінальних проваджень з винесенням відповідних покарань. Якщо Вам потрібна консультація адвоката по статті 368 КК України, записуйтесь на консультацію до наших фахівців – юристів Приходько та Партнери.

Визначення понять «хабар» та «хабарництво» в українському законодавстві

Вже декілька років в українському законодавстві термін «хабар» не використовується. Його замінило словосполучення «неправомірна вигода». Таким чином, під «хабарем» в цій статті ми будемо розуміти саме неправомірну вигоду.

Відповідно до чинного українського законодавства, основа хабаря – пропозиція, прийняття або отримання посадовою особою неправомірних вигод. В Кримінальному кодексі України чітко охарактеризовано хабарництво як злочинні дії, пов’язані з отриманням матеріальних вигод. Це можуть бути, наприклад, грошові активи, майно, акції та ін. Окрім цього, це будь-які дії, що приносять зацікавленій особі фінансову вигоду.

Консультація адвоката по статті 368 КК України - urb 9479

Покарання, передбачене статтею 368 КК України

В статті 368 КК України чітко прописано покарання за протиправні дії. Їх градація пов’язана з серйозністю та масштабами вчиненого кримінального діяння.

Штрафні санкції.

Штраф за статтею 368 КК України складає від 1000 до 4000 НМДГ.

Позбавлення волі.

  • Від 3-х до 6-ти років – при отриманні неправомірної вигоди у значних розмірах – у 100 та більше разів перевищує НМДГ.
  • Від 5-ти до 10-ти років – при отриманні неправомірної вигоди у значних розмірах – у 200 та більше разів перевищує НМДГ.
  • Від 8-ми до 12-ти років – у випадку отримання неправомірної вигоди в особливо великих розмірах – у 500 та більше разів перевищує НМДГ.

Заборона на зайняття певних посад.

Конфіскація майна.

Допомога професійних адвокатів за статтею 368 КК України

Таким чином, кримінальні справи за статтею 368 КК України достатньо складні. Адвокати Приходько та Партнери, здійснюючи захист обвинувачених за цією статтею, зможуть чітко інкримінувати наявність в діях підзахисного ознак здійснення хабарницьких дій, тобто, одержання неправомірної вигоди.

Ми вивчимо наявні матеріали справи, проаналізуємо їх та виявимо всі наявні недоліки.

Дуже важливо залучити наших адвокатів ще на початку процесуальних дій. Найкращий варіант – на етапі фіксації представниками правоохоронних органів факту передачі правомірної вигоди

Ми зробимо все можливе для суттєвого пом’якшення вироку суду. Отримання послуг адвоката ще на етапі досудового слідства  дозволить захистити інтереси підзахисного від протизаконних дій представників слідчих органів. Ми прослідкуємо за тим, щоб слідчі свідомо не затягували хід слідства, пропонуючи, наприклад, різноманітні слідчі експерименти, які суттєво не впливають на справу в цілому.

Консультація адвоката по статті 368 КК України - konsultaciya advokata

Таким чином, адвокати Приходько та Партнери застосовують комплексний підхід до захисту прав підозрюваних за статтею 368 КК України:

  • Консультування.
  • Захист та представництво інтересів підозрюваного.
  • Формування комплексної стратегії захисту.
  • Підготовка необхідних процесуальних документів: клопотань, заяв, цивільних позовів та ін.
  • Оскарження запобіжного заходу.
  • Апеляційне та касаційне оскарження судового рішення.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості послуг адвоката за статтею 368 КК України заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація