Фото: КОНСУЛЬТАЦІЯ АДВОКАТА ПО АЛІМЕНТАХ

"Очікуваний результат від нашої роботи - наша норма. Давати клієнту більше ніж він очікує - наша ціль."

Сулик Роман Андрійович

Керівник практики сімейного права

Експерт в галузі сімейного, цивільного, трудового права, права інтелектуальної власності.

Зв'язатися зараз

КОНСУЛЬТАЦІЯ АДВОКАТА ПО АЛІМЕНТАХ

Час прочитання: 3 хв.

Коли пара укладає шлюб чи просто вирішує народити дитину, люди рідко піднімають питання щодо того, як розподілять участь у її утриманні, якщо стосунки не складуться. Однак на практиці буває по-різному. Коли відносини таки не складаються, а єдиною спільною темою батьків стає дитина, потрібно справедливо розподілити обов’язки по її утриманню. Оптимально, якщо люди можуть цивілізовано домовитися та без залучення судових органів вирішити це питання у порядку укладання договору.

Наша команда допоможе скласти цей договір, аби він був справедливим та вигідним для обох сторін, а також забезпечити юридичний супровід його нотаріального посвідчення. Проте, не завжди вдається вирішити питання таким чином, якщо одна зі сторін проти.

Консультація – початок ефективної взаємодії з юристом

Щодо найбільш поширених питань, які обговорюють з адвокатом, котрий спеціалізується на аліментах, є:

  • Механізм отримання аліментів у твердій грошовій сумі з безробітного.
  • Імовірність отримання аліментів з батька дитини, котрий працевлаштований за кордоном.
  • Можливість та порядок виїзду за кордон боржника по аліментах.
  • Можливість збільшення розміру аліментів.

Іноді люди читають по темі аліментів інформацію, яка не є об’єктивною та правдивою. Це стає на заваді тому, аби якісно відстояти свої права та інтереси дитини. Приміром, побутує міф, що стягнути аліменти з батька, який працює за кордоном, неможливо. Насправді ж це не так. Існує цілком чіткий та дієвий механізм, котрий дозволяє це зробити з прив’язкою до середньої зарплатні регіону, де мешкає такий батько. Те саме стосується й іноземця, до якого можна позиватися як через український, так і через іноземний суд.

Не менш актуальними є питання стосовно звільнення від сплати аліментів або збільшення їх розміру. Коли мова про збільшення розміру аліментів, такого результату можна досягнути в судовому порядку. Коли ж йдеться про звільнення від їх сплати, цей варіант можливий за умови передачі на користь дитини нерухомого майна (квартири, будинку, частини нерухомості чи земельної ділянки).

Часто трапляється така ситуація, що один з батьків вирішує не судитися за майно та залишити свою частину житла на користь дитини. Але людині може бути важко на новому місці починати усе з нічого, будучи обтяженою зобов’язаннями по аліментах. У такому разі батьки дитини можуть укласти договір про відмову від аліментів на підставі передачі нерухомого майна. Ми проконсультуємо по цьому питанню, допоможемо у складанні договору та здійснимо супровід його нотаріального посвідчення.

Вище наведені лиш деякі питання, пов’язані з аліментами, у яких ми можемо допомогти. Насправді спектр нашої спеціалізації в цій темі є значно ширшим та охоплює допомогу в різних життєвих ситуаціях, пов’язаних зі стягненням аліментів.

Як відбувається консультація

Незалежно від того, наскільки тривалий юридичний супровід потрібен, розпочати варто з консультації. Саме вона дає можливість нашим клієнтам дізнатися відповіді на наступні запитання:

  • Якими є перспективи вирішення вашої ситуації?
  • На що та в які терміни можна розраховувати?
  • Які правові норми регулюють питання, пов’язане з вашим зверненням?
  • Яким є правильний алгоритм дій, аби досягти бажаного результату?
  • Які ускладнення можуть виникнути в процесі відстоювання своїх прав та що з цим робити?

Супровід може бути корисним, якщо потрібна допомога у складанні договору чи позовної заяви, взаємодії з державними органами, відстоюванні інтересів дитини у суді. Однак будь-яка взаємодія та узгодження подальшої стратегії розпочинається з консультації.

Ми пропонуємо спілкування у комфортному для вас форматі. Це може бути як прийом у нашому офісі, так і спілкування по відеозв’язку чи телефону. Одним словом, є достатньо варіантів, аби ви могли обрати той, який буде найбільш зручним.

А ми, в свою чергу, надамо актуальну інформацію та зорієнтуємо в тих правових нормах, які стосуються вашого запиту. Дуже часто саме вдала консультація стає відправною точкою, з якої починається рух до потрібного результату. Тож не зволікайте – фахівці адвокатського бюро «Приходько та партнери» допоможуть вам!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Керівник практики сімейного права

Експерт в галузі сімейного, цивільного, трудового права, права інтелектуальної власності.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація