Конкурс грантів на підтримку малого підприємництва

"Наша робота — витончені стратегії успіху, що відкривають двері до фінансових ресурсів."

Грицай Микола Ігорович

Керівник відділу грантів та залучення інвестицій

E-mail
grytsai@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-71

Фахівець з пошуку та отримання грантів, розробки бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій

Зв'язатися зараз

Конкурс грантів на підтримку малого підприємництва

Час прочитання: 2 хв.

Грантові програми під час повномасштабної війни в Україні з РФ стали одним із найдієвіших механізмів для підтримки існуючого бізнесу або заохочення до створення нового.

Це пояснюється тим, що за допомогою грантів приватні підприємці можуть залучити додаткове фінансування на розвиток своєї власної справи, створювати робочі місця, сплачувати податки до держави та набагато ефективніше минати кризу в ринковій економіці країни.

А тому розгляд популярних грантових програм на сьогодні є надзвичайно актуальною тематикою.

У цій статті ми поговоримо про конкурс грантів на підтримку малого підприємництва від французької неурядової організації Acted.

Конкурс грантів на підтримку малого підприємництва - brainstorming workshop

Яка основна ціль програми?

Головною ціллю грантової програми є допомога установам, підприємствам та організаціям, що постраждали внаслідок війни в Україні, керівниками яких є жінки або більшість працівників є жінками для підвищення їх економічної безпеки та надання можливості для самореалізації.

Допомога може полягати у відновленні повноцінної роботи підприємства, розширення його виробничих можливостей та створення відповідної кількості робочих місць.

Важливо! Дана грантова програма поширюється тільки на Вінницьку, Одеську і Чернігівську області України. Пріоритет надання гранту надаватиметься підприємствам, що розташовані не в обласних центрах, а сільській або в змішаній сільсько-міській місцевості цих областей.

Хто може бути учасником грантової програми?

Грантонадавач передбачає, що подавати заявки в рамках грантової програми можуть переміщені або місцеві підприємства, що підлягають класифікації як малі підприємства:

  • до повномасштабного вторгнення РФ в України у лютому 2022 року;
  • у момент подання заявки на грантову програму;
  • потенційно за умови отримання гранту від Acted.

Крім цього, юридичні особи котрі бажають подати заявки на грантову програму повинні мати відповідну організаційно-правову форму, а саме:

  • ФОП – група оподаткування до уваги не береться;
  • Приватні підприємства та їх асоціації;
  • ТОВ;
  • Асоціації та групи ФОПів – повинні мати спільну діяльність, яка взаємодоповнює їх членів, а також єдиного лідера, що визнаний всіма членами (перевага буде надаватися жінкам).

Важливо! В рамках грантової програми допомога буде надаватися для таких видів провадження господарської діяльності: роздрібна торгівля; готельний та ресторанний бізнес; переробка різної продукції, в тому числі сільськогосподарської; вироблення харчових продуктів; виготовлення як керамічних виробів, так і текстильної продукції та багато інших.

Яку сума можна отримати в рамках грантової програми?

Сума отримання грантових коштів становить до 400 тисяч гривень.

Який кінцевий термін для подання заявок?

До 22 грудня 2023 року (включно) потенційні учасники грантової програми можуть подати заявку. Подані заявки після настання зазначеної дати, розглядатися не будуть.

Якщо ви хочете взяти участь в описаній грантовій програмі, проте не знаєте нюанси заповнення всіх потрібних документів, то звертайтесь до адвокатського бюро “Приходько та партнери”.

Наші юристи нададуть вам всю необхідну допомогу щодо подання заявки на грант, а також будуть супроводжувати вашу справу до успішного отримання грантових коштів. Звертайтесь!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація