Керування в стані алкогольного сп’яніння ціна допомоги адвоката

«Ваші права – наша місія»

Гафтер Давід Якович
E-mail
gafter@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на супроводженні тендерів, захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, юридичному супроводі у справах про адміністративні правопорушення.

Зв'язатися зараз

Керування в стані алкогольного сп’яніння ціна допомоги адвоката

Час прочитання: 3 хв.

Однією із складових успішного отримання водійського посвідчення, яке дозволяє особі керувати автомобілем є знання теорії Правил дорожнього руху та вивчення обовʼязків, прав водія.

Однак, багато осіб, які постійно керують автомобілем рано чи пізно, але можуть потрапити в ту ситуації, де їх зупинили працівники правоохоронних органів Нацполіції та склали протокол про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 130 КУпАП.

В більшості випадків головною підставою для складання протоколу є керування автомобілем в стані алкогольного спʼяніння.

Однак, яким чином можна захистити себе в даній ситуації - про це ми і поговоримо у цій статті.

Яка відповідальність передбачена за керування автомобілем в стані алкогольного спʼяніння?

Зазвичай на практиці можна зустріти два види відповідальності за керування транспортним засобом в стані алкогольного спʼяніння:

  • адміністративна;
  • кримінальна.

Адміністративна відповідальність настає тоді, коли особа сідає за кермо транспортного засобу в стані алкогольного чи наркотичного спʼяніння, передає керування своїм автомобілем особі, яка перебуває в стані алкогольного чи наркотичного спʼяніння, або відмовляється пройти медичний огляд на встановлення факту спʼяніння.

Основною статтею для притягнення до відповідальності є ст. 130 КУпАП. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу від 17 000 грн. до 51 000 грн. з позбавленням водійського посвідчення в особи на строк від 1 до 10 років.

Кримінальна відповідальність настає тоді, коли особа порушує правила безпеки дорожнього руху або експлуатації автомобіля шляхом керування транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного спʼяніння та завдає тілесних ушкоджень або спричиняє загибель потерпілої особи, або декількох осіб.

Основною статтею для притягнення до відповідальності є 286-1 ККУ. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 12 років із обовʼязковим позбавленням права керувати автомобілем на строк від 3 до 10 років.

Отже, якщо особа сідає за кермо автомобіля та керує ним в стані алкогольного спʼяніння, то буде наставати адміністративна відповідальність.

А якщо буде ДТП та існуватимуть потерпілі особи, яким завдано тілесних ушкоджень або смерті, то тоді наставатиме кримінальна відповідальність, у разі керування транспортним засобом в стані алкогольного спʼяніння.

Коли слід звернутися за допомогою до професійних адвокатів?

  • Якщо ви не погоджуєтесь із рішенням працівників органів Нацполіції про складання протоколу або судовим рішенням про притягнення особи до відповідальності;
  • Якщо ви вважаєте, що ваші права були порушені працівниками органів Нацполіції або судовим органом влади;
  • Якщо у вас є сумніви щодо достовірності в показаннях технічних приладів за допомогою яких було зроблено тест на виявлення наркотичного чи алкогольного спʼяніння;
  • Якщо у вас є підстави вважати, що водія транспортного засобу хочуть притягнути до відповідальності безпідставно.

Якщо у вас залишились питання щодо відповідальності за керування автомобілем в стані алкогольного сп'яніння, то звертайтесь до адвокатського бюро “Приходько та партнери”.

Наші юристи розуміються на складних питаннях у різних галузях права, а тому завжди зможуть надати кваліфіковану підтримку клієнтам компанії.

Для розрахунку ціни на послуги адвоката у справах, повʼязаних із керуванням автомобілем в стані алкогольного спʼяніння заповніть заявку нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація