Кейс: супровід укладення шлюбного договору між подружжям

"Justitia omnibus - Справедливість для всіх!"

Рябчук Оксана Павлівна

Спеціалізується на сімейному праві та спадкових справах

Зв'язатися зараз

Кейс: супровід укладення шлюбного договору між подружжям

Час прочитання: 2 хв.

Клієнти: подружжя О. та М.
Регіон: м. Київ
Ціль: підписання шлюбного договору
Юрист: Рябчук Оксана Павлівна

Клієнти звернулись до нашої юридичної компанії з метою отримання консультації та супроводу, основним запитом було юридичне закріплення і захист майнових прав кожного з подружжя, можливості узгодження всіх деталей та підписання відповідного документу.

Кейс: супровід укладення шлюбного договору між подружжям - young attractive business colleagues standing with envelope letter while happily looking each other modern office

Найважливіші питання, які цікавили клієнтів:

  • які є варіанти закріплення прав на спільне майно;
  • чи можна встановити, що набуте у шлюбі майно є особистою власністю одного з подружжя;
  • чи обов’язково ділити майно у судовому порядку;
  • чи можна врегулювати всі нюанси у договірному порядку.

З клієнтами було проведено детальну юридичну консультацію та обговорено ключові моменти, на які потрібно звернути увагу:

Право на укладення шлюбного договору передбачене Сімейним кодексом України, відповідно до положень якого даним договором регулюються майнові відносини між подружжям, визначаються їхні майнові права та обов’язки, можуть бути визначені майнові права та обов’язки подружжя як батьків.

Шлюбний договір – це не тільки юридичний документ, а й один з інструментів для забезпечення стабільності та гармонії в подружжі, оскільки відкриває можливість чітко визначити умови майнових відносин та уникнути конфліктів у майбутньому.

Кейс: супровід укладення шлюбного договору між подружжям - contract

Перш за все, важливо здійснити відкритий діалог про необхідність шлюбного договору. Обговорення всіх нюансів допоможе створити спільне бачення, що є ключовим для успішного укладення договору.

Далі варто розглянути всі можливі аспекти і обрати важливі для себе: фінансові питання, поділ майна, виховання дітей, визначити права та обов’язки кожного з подружжя, а також умови, за яких договір може бути змінений.

На основі обговорень та консультацій з клієнтами було розроблено і узгоджено проєкт шлюбного договору, у якому закріплено всі бажані умови сторін.

Наступним, обов’язковим етапом була підготовка до підписання та нотаріального посвідчення, адже саме це забезпечує юридичну дійсність та надійність шлюбного договору.

Наші юристи подбали про залучення нотаріуса, що допомогло надати клієнтам кваліфікований супровід укладення договору у найкоротші терміни.

Попередньо узгодивши дату і час, клієнти підписали шлюбний договір у присутності юриста і нотаріуса.

Пам’ятайте: важливо періодично переглядати договір та вносити зміни відповідно до нових умов та потреб.

Таким чином, до складення та підписання шлюбного договору варто підготуватись, щоб належним чином охопити всі аспекти та побажання чоловіка і дружини.

Консультація зі спеціалістом є важливим кроком у даному питанні — наші юристи неодмінно нададуть необхідні поради та повний супровід, враховуючи норми законодавства та індивідуальні особливості подружжя.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація