КЕЙС: РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ ЗА ОДНЕ СУДОВЕ ЗАСІДАННЯ
E-mail
Borysenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-88

Юрист практики сімейного права. Спеціалізується на процедурі розлучення, стягненні аліментів, поділу майна подружжя, встановленні місцезнаходження дитини, позбавленні батьківських прав, отриманні посвідчення батьків багатодітної сім’ї, інших сімейних та спадкових спорах.

Зв'язатися зараз

КЕЙС: РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ ЗА ОДНЕ СУДОВЕ ЗАСІДАННЯ

Час прочитання: 2 хв.

Розлучення в судовому порядку — це процес, в якому необхідно дотримуватися ряду кроків та враховувати різноманітні аспекти сімейного права.

Нижче наведемо приклад кейса Клієнта Юридичної Компанії  «Приходько та Партнери» щодо процедури розлучення, яка відбувалася у судовому порядку.

КЕЙС: РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ ЗА ОДНЕ СУДОВЕ ЗАСІДАННЯ - breakup marriage couple with divorce certification 1 1

Клієнт:  Позивач
Регіон: м. Київ
Ціль: розірвати шлюб
Юрист: Борисенко Алла Андріївна
Адвокат: Сулик Роман Андрійович

СУТЬ СПРАВИ

21.09.2023 Клієнт звернувся до нашої юридичної компанії, маючи потребу в швидкому та ефективному розірванні свого шлюбу, висловивши бажання уникнути довготривалого та складного судового процесу, та, звісно, досягти, позитивного вирішення справи.

Юрист практики сімейного права обговорила з Клієнтом всі можливі аспекти розірвання шлюбу, включаючи подробиці щодо подання позову, необхідність розподілу майна та встановлення місця проживання дитини.

Важливим було визначити головні питання та підготувати всі необхідні документи для подання до суду.

Нагадаємо, що згідно законодавства розірвати шлюб в судовому порядку можна як за спільною заявою подружжя, так і в шляхом подачі позову.

Оскільки дружина Клієнта заперечувала проти розлучення, розірвання шлюбу відбулося в порядку позовного провадження з мінімізацією спілкування Клієнта з дружиною.

Також важливо відзначити, що наша команда завжди є чутливою до психологічного аспекту справи.

Розрив шлюбу може бути емоційно важким періодом для клієнта, і робота адвокатів в тому числі спрямована на забезпечення підтримки та зменшення стресу для осіб, що до нас звертаються.

КЕЙС: РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ ЗА ОДНЕ СУДОВЕ ЗАСІДАННЯ - snimok ekrana 2023 11 09 v 15.20.35

ПРОБЛЕМІ МОМЕНТИ

Судовий процес, як правило, може бути довготривалим. Зазвичай, справи про розірвання шлюбу розглядаються в середньому від 1 до 3 місяців.

Все залежить від завантаженості самого суду, регіону і тд. Проте правильне оформлення пакету документів до суду значно збільшує ваші шанси на якнайшвидший розгляд кейсу.

Наприклад, за умови відсутності певних додатків, суд може направляти додаткові запити, витребувати документи, що також займає час.

Наголошується, що наша команда розуміє важливість швидкого та ефективного вирішення подібних справ для забезпечення максимального комфорту та задоволення потреб Клієнта.

В РЕЗУЛЬТАТІ

Юрист ефективно представила інтереси Клієнта, висвітливши всі ключові аргументи та документи, що підтверджують його позицію.

Завдяки злагодженій та оперативній роботі вдалося досягти рішення суду щодо розірвання шлюбу вже на першому судовому засіданні 03.11.2023.

В результаті цієї співпраці, Клієнт отримав не лише швидке розірвання шлюбу, але й впевненість у якісному та професійному юридичному обслуговуванні.

Цей кейс служить прикладом успішної роботи нашої юридичної компанії в сфері сімейного права.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація