КЕЙС: ОТРИМАННЯ ГРАНТУ «ВЛАСНА СПРАВА» НА 250 000 ГРН НА ВІДКРИТТЯ КАВʼЯРНІ В ДНІПРІ

Грант-менеджер, інвестиційний консультант

E-mail
osnach@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-13

Спеціаліст з підбору та залучення грантових коштів, написанню бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій.

Зв'язатися зараз

КЕЙС: ОТРИМАННЯ ГРАНТУ «ВЛАСНА СПРАВА» НА 250 000 ГРН НА ВІДКРИТТЯ КАВʼЯРНІ В ДНІПРІ

Час прочитання: 2 хв.

Клієнт: Марія
Регіон: м. Дніпро
Ціль: відкриття кав’ярні
Бізнес: кав’ярня

Звернення клієнта

Клієнтка Марія, звернулася до нашої компанії за допомогою в отримання гранту на суму 250 000 грн. Марія має магазин, який спеціалізується на продажі найсвіжіших фруктів, овочів, сухофруктів, кави та інших товарів для споживання в Донецькій області. Також вона мала бажання відкрити свою кав’ярню в місті Дніпрі.

Марія планувала за грантові кошти придбати кавомашину, холодильники, кавомолку, столи, стільці та інші меблі. Також планувала закупити сировину та товари для ведення діяльності (кава, молоко, цукор, сиропи та інше) та покрити витрати на оренду приміщення та витратити кошти на маркетинг.

Етапи роботи

Ми підписали договір з клієнткою 02.11.23 та розпочали роботу. Марія швидко заповнила анкету та ми приступили до створення бізнес плану.

Створили бізнес план та  відправили клієнтці на перевірку. Клієнтці все сподобалося, вона надала файловий ключ від ФОП та ми подали заявку без її участі.

15.11.23 прийшов лист від центру зайнятості, що потрібно доопрацювати. Ми виправили всі зауваження та відправили бізнес план повторно.

14.12.23 прийшов лист від центу зайнятості що заявку перенесли в наступний реєстр. 29.12. 23 прийшов лист від центру зайнятості, що заявка набрала 179 балів, грант погодили.

Марія відкрила рахунок в «Ощадбанку» та отримала грантові кошти.

Якщо вам сподобався даний кейс, і ви також хотіли б отримати грантові кошти для свого проекту - телефонуйте за вказаними номерами телефону або залишайте заявку у формі під цим текстом.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація