Ідентифікація особи

"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

Ідентифікація особи

Час прочитання: 3 хв.

Ідентифікація особи – це процедура, котру Державна міграційна служба проводить в рамках оформлення документів, які посвідчуватимуть особу. Якщо вас цікавить консультація з цього питання або юридичний супровід процедури, такі послуги належать до компетенції нашого адвокатського бюро. Команда юридичної компанії «Приходько та партнери» регулярно бере в роботу подібні запити та допомагає своїм клієнтам отримувати потрібний результат.

Ідентифікація особи - information deskКоли буває потрібною така процедура?

Іноді за оформленням паспортних документів звертаються люди, яким вдалося виїхати з територій так званої ДНР, ЛНР та тимчасово окупованого Криму. Далеко не завжди в таких випадках є можливість підтвердити свою особу за допомогою документів, у яких є фото. Саме в таких випадках ідентифікація передбачає цілий ряд дій з боку державних органів.

 

Розглянемо кілька ситуацій з різними вихідними даними. Перший випадок – коли в різноманітних державних реєстрах та базах інформації є дані стосовно такої особи. Наприклад, може йтися про інформацію щодо документів, котрі вона оформляла раніше. Або ж – така інформація з фотографією залишилася у базах даних приватних підприємств, де людина колись мала нагоду працювати. Це все може слугувати доказами для ідентифікації особи.

Розглянемо й інші випадки. Приміром, візьмемо ситуацію, коли на підконтрольній Україні території залишилися люди, які знають таку особу, а в жодних реєстрах чи базах даних інформації не залишилося. У такому випадку потрібно так само писати заяву до уповноваженого державного органу (ним є відповідне територіальне управління ДМС) та вказувати у ній осіб, яких ви хочете задіяти у якості свідків.

Ідентифікація особи - photo 2022 07 13 16 54 22 2

Ідентифікація особи - team informationЩо робити, коли свідки перебувають за кордоном?

Бувають також ситуації, коли на підконтрольній Україні території не залишилося тих, хто може посвідчити особу заявника, але водночас частина його родини евакуювалися за кордон. У такому випадку можна провести процедуру через відеозв’язок. У ході взаємодії ведеться запис, який долучатиметься до заяви. Тож родичам не доводиться приїздити до України, аби посвідчити особу того зі своїх рідних, хто опинився без жодних документів та прагне відновити їх.

Якщо підсумовувати все зазначене, варто сказати, що в уповноважених державних органів є достатньо розроблених механізмів ідентифікації особи, котрі передбачаються для різних випадків. Тож ви можете не хвилюватися – у вашій ситуації неодмінно знайдеться якийсь варіант.

 

Підсумовуючи…

Коли ви звертаєтеся за фаховою юридичною допомогою, то значно спрощуєте собі взаємодію з представниками державних органів.

  • По-перше, у консультаційному форматі ви отримуєте відповіді на актуальні для себе питання. Це дасть нагоду не займатися пошуком таких відповідей самотужки, опрацьовуючи великий масив чинних правових норм.
  • По-друге, дипломований адвокат під час представництва інтересів своїх клієнтів має значно більше важелів впливу в правовому полі. Тож такими інструментами варто користуватися.

Команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» завжди працює на результат, ставлячи в пріоритет добробут своїх клієнтів. Ми допоможемо вам швидко пройти необхідні процедури та відновити документи. Щоб отримати консультацію щодо ідентифікації особи або замовити юридичний супровід справи адвокатом – заповніть форму на сайті і ми з Вами зв’яжемось.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація