Грошова допомога на оздоровлення військовослужбовцям
E-mail
lavreniuk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-22

Спеціалізується у питаннях мобілізації військовозобов’язаних осіб, а саме надання правового висновку, оформлення відстрочки від мобілізації, питання ВЛК та оскарження рішення ВЛК. Юридичні консультації для військовослужбовців, складання рапортів, адвокатських запитів, супровід при звільненню з військової служби, отримання належних виплат військовим та ін.

Зв'язатися зараз

Грошова допомога на оздоровлення військовослужбовцям

Час прочитання: 3 хв.

Грошова допомога на оздоровлення військовослужбовцям – це грошова виплата, яка надається військовослужбовцям для покриття витрат на оздоровлення.

Грошова допомога на оздоровлення військовослужбовцям - information deskХто може отримати грошову допомогу на оздоровлення?

Вона надається військовослужбовцям, які мають право на щорічну основну відпустку або її частину, у розмірі місячного грошового забезпечення.

Скільки разів можна отримати таку допомогу?

Допомога виплачується один раз на рік.

Грошова допомога на оздоровлення військовослужбовцям - audit test 1Порядок отримання грошової допомоги на оздоровлення військовослужбовцям

Для отримання грошової допомоги на оздоровлення військовослужбовець повинен подати рапорт своєму командиру. У рапорті слід зазначити:

  • Прізвище, ім’я та по батькові військовослужбовця;
  • Військове звання військовослужбовця;
  • Дату початку та закінчення відпустки;
  • Суму грошової допомоги на оздоровлення, яку військовослужбовець просить виплатити.

Командир військової частини розглядає рапорт військовослужбовця і приймає рішення про виплату грошової допомоги на оздоровлення. У разі прийняття позитивного рішення командир військової частини видає наказ про виплату грошової допомоги на оздоровлення.

Грошова допомога на оздоровлення виплачується військовослужбовцям за місцем їх служби не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку відпустки.

 

Грошова допомога на оздоровлення військовослужбовцям - urb 4421 scaled e1683725263498

Грошова допомога на оздоровлення військовослужбовцям - aboutЧи можна отримати оздоровчі, а у відпустку не йти?

Військовослужбовець може отримати грошову допомогу на оздоровлення, не йдучи у відпустку, якщо він не бажає використовувати право на щорічну основну відпустку. Для цього потрібно в рапорті вказати про те, що є бажання отримати допомогу на оздоровлення без вибуття у відпустку.

Грошова допомога на оздоровлення військовослужбовцям - brand protection 2Допомога адвоката

У разі виникнення проблем з отриманням грошової допомоги на оздоровлення військовослужбовець може звернутися за допомогою до адвоката. Адвокат допоможе військовослужбовцю:

  • Правильно скласти рапорт про виплату грошової допомоги на оздоровлення;
  • Захищати права військовослужбовця в разі відмови в виплаті грошової допомоги на оздоровлення;
  • Оскаржити рішення командира військової частини про відмову в виплаті грошової допомоги на оздоровлення.

 

Грошова допомога на оздоровлення військовослужбовцям - group protectionДодаткові можливості для отримання грошової допомоги на оздоровлення

Військовослужбовці, які мають право на щорічну додаткову відпустку за особливі умови служби, мають право на отримання грошової допомоги на оздоровлення за цю відпустку.

Також грошова допомога на оздоровлення може бути виплачена військовослужбовцям, які звільняються з військової служби. У цьому випадку грошова допомога на оздоровлення виплачується в день звільнення.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація