Громадянство за інвестиції: топ-5 країн для отримання громадянства
E-mail
fedortsov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-43

Юрист практики міжнародної міграції. Спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Румунія, Угорщина, Іспанія, Чехія).

Зв'язатися зараз

Громадянство за інвестиції: топ-5 країн для отримання громадянства

Час прочитання: 3 хв.

Інвестиційна імміграція – світова тенденція, коли платоспроможна людина, яка хоче розвивати економіку країни, котра їй подобається, туди переїздить. Це природно, коли інвестор хоче мешкати в державі, яка йому приваблива та в економіку якої він вкладається. Разом з тим, нинішня ситуація в Україні, пов’язана з повномасштабною війною та постійними ризиками, спонукає багатьох людей шукати спокійне місце для постійного проживання. Тож актуальними стають запитання стосовно того, куди можна іммігрувати, отримавши посвідку на постійне проживання, а згодом – можливо, і громадянство.

 

Підстава у вигляді інвестицій виглядає у цьому контексті достатньо привабливою. Тим більш, з огляду на тренд інвестиційної імміграції, чимало країн розробляють вигідні інвестиційні програми. У деяких державах ви можете отримати громадянство за інвестиції одразу, не чекаючи, поки сплине якийсь час легального проживання в країні. Тобто – етап посвідки можна оминути. Розглянемо детальніше, де така можливість є.

  • Інвестиції в Гренаді

Для того, щоб отримати громадянство Гренади, потрібно інвестувати в економіку цієї держави суму від 150 тисяч доларів, або ж – придбати нерухомість на суму від 220 тисяч. Разом з тим, це має бути житло, котре придбане по спеціально виділених програмах, які пропонує ця держава. Варто відзначити, що Гренада є острівною країною Карибського басейну. Красива природа та сприятливий клімат роблять її привабливою не лише для інвестицій, а й для проживання. Тож природно, коли інвестори прагнуть поєднати ці дві цілі.

  • Сент-Люсія

Це ще одна острівна країна Карибського басейну, яка стає популярною в контексті інвестицій та проживання. Для того, аби отримати громадянство цієї країни, потрібно вкласти в її економіку від 100 тисяч доларів. Якщо ж йдеться про те, що разом з інвестором громадянство отримуватиме другий з подружжя та до 2 дітей до 21 року, то в такому випадку сума інвестицій має бути від 150 тисяч доларів.

  • Вануату

Це острівна держава, котра належить до континенту Океанії. Вона стає все більш привабливою в контексті інвестиційних програм. Одна з найбільш популярних таких програм – інвестування у фонд CNO. Він орієнтований на розвиток кокосового масла. Оскільки ця держава є аграрною, то така спрямованість інвестиційної програми цілком зрозуміла.

Отже, інвестиції на суму від 138 тисяч доларів дають можливість сім’ї до 4 осіб стати громадянами Вануату. До того ж, через 5 років інвесторам належить отримати кешбек від своїх інвестицій не менше, аніж у розмірі 50% суми.

  • Туреччина

Туреччина є «дорожчою» в контексті мінімальної суми інвестицій. Там потрібно інвестувати в нерухомість або депозитні програми від 400 тисяч доларів. Разом з тим, ця країна популярна за рахунок сприятливого клімату, розвиненої туристичної галузі та доброзичливого менталітету, відкритого до різних культур.

 

  • Мальта

Інвестори, які вкладають кошти в економіку Мальти (від 600 тисяч доларів) або у нерухомість (від 700 тисяч доларів), теж мають підстави стати громадянами цієї держави. Попри те, що ця острівна держава є доволі маленькою за своїм розміром, її називають привабливою для проживання.

Якщо вам потрібно допомогти з вибором країни та інвестиційної програми, юристи адвокатського бюро «Приходько та партнери» надають такі послуги. До нас регулярно звертаються клієнти, яким ми допомагаємо в таких питаннях.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація