Фото: Громадянство Португалії по праву народження

"Tempŏra mutantur, et leges mutantur in illis – часи змінюються і закони змінюються разом з ними."

Федорцов Олександр Олегович
E-mail
fedortsov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-43

Юрист практики міжнародної міграції. Спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Румунія, Угорщина, Іспанія, Чехія).

Зв'язатися зараз

Громадянство Португалії по праву народження

Час прочитання: 3 хв.

Громадянство Португалії можуть отримати як громадяни України, так і громадяни інших країн, котрі були народжені на території Португалії. На сьогодні, коли чисельність української діаспори в цій країні є такою великою, така можливість стає особливо актуальною. Разом з тим, отримання громадянства Португалії буде потребувати детальної підготовки документів. Тут вам знадобиться якісна юридична підтримка. Отримати її можна від фахівців команди адвокатського бюро «Приходько та партнери». У нас працюють знавці міграційного права не лише на рівні українського законодавства, а й на рівні нормативно-правової бази інших держав, де мешкає багато українців.

Що варто знати про отримання громадянства Португалії?

Варіант оформлення громадянства Португалії по праву народження є досить добре врегульованим. Процедура займає відносно малий проміжок часу, адже зазвичай заява може бути розглянута протягом 1-2х місяців. Разом з тим, не варто спрощувати розуміння складних юридичних процесів. Аби не отримати відмову, заявнику потрібно надати досить таки великий пакет документів.

 

Які документи потрібні для оформлення громадянства Португалії по народженню?

Коли ми говоримо про отримання португальського громадянства за народженням, потрібно подати наступні документи:

  • свідоцтво про народження, де зафіксовано той факт, що особа народилася на території Португалії;
  • документи, котрі будуть засвідчувати, що батьки легально проживали у Португалії протягом року до народження заявника (йдеться про посвідки на проживання батьків);
  • документи про сплату батьками податків у період проживання в Португалії чи в період за 1 рік до народження заявника;
  • трудові договори батьків, котрі були укладені за 1 рік до народження заявника;
  • інші документи, що можуть підтвердити легальність проживання батьків заявника на території Португалії за 1 рік до його народження.

Варто розуміти те, що чим більше документів ви подаєте, тим краще. Це є переконливим свідченням для уповноважених державних органів країни стосовно того, що ви дійсно маєте достатньо підстав, аби оформити з нею політико-правовий зв'язок у вигляді громадянства. Тож, добре підготувавшись до подачі документів, ви зможете отримати громадянство Португалії у досить короткі строки. А допоможуть з такою підготовкою наші фахівці. Пропонуємо більш детально дізнатися про те, чим ми можемо бути корисними.

 

Напрямки роботи команди адвокатського бюро «Приходько та партнери»

У цій категорії питань, пов’язаних з міграційним правом, наша команда надає наступні категорії послуг:

  1. Консультація стосовно оформлення карти резидента ЄС. Ми зорієнтуємо у перспективах, котрі є у вашій ситуації, та розповімо про алгоритм необхідних подальших дій. Тож вам не доведеться самотужки шукати необхідну інформацію між її численних джерел у Мережі, перевіряючи її на повноту, актуальність і достовірність. Консультація юриста допоможе зекономити час та звільнити себе від самостійних пошуків відповідей.
  2. Допомога із підготовкою необхідних документів для оформлення. Послуговуючись фаховою підтримкою адвоката, який спеціалізується на міграційному праві, ви можете одразу зібрати пакет необхідних документів, не стикаючись з відмовами.
  3. Надання повного супроводу при оформленні карти резидента. Такий формат послуги максимально спрощує шлях до бажаного результату.

Щоб отримати деталізовану консультацію щодо набуття громадянства Португалії – заповніть форму на нашому сайті і наш юрист з Вами зв’яжеться найближчим часом.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
fedortsov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-43

Юрист практики міжнародної міграції. Спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Румунія, Угорщина, Іспанія, Чехія).

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація