Фото: Гранти на купівлю обладнання

"Клієнт завжди в центрі уваги"

Оснач Дмитро Сергійович

Грант-менеджер, інвестиційний консультант

E-mail
osnach@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-13

Спеціаліст з підбору та залучення грантових коштів, написанню бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій.

Зв'язатися зараз

Гранти на купівлю обладнання

Час прочитання: 3 хв.

Досить часто, щоб підприємцю успішно вести свою діяльність потрібно мати багато різного обладнання, що допомагає надавати або створювати ті чи інші послуги.

Наприклад, при відкритті кавʼярні слід обовʼязково мати професійну кавомашину, для роботи СТО необхідно мати автомобільний сканер, цифровий мультиметр, підйомники і тд.

Проте, на практиці це обладнання вартує не малих коштів, які повинен сплачувати самостійно підприємець. А тому в таких ситуаціях зазвичай особи шукають залучення додаткового фінансування для бізнесу.

У цій інформаційній статті ми поговоримо про актуальні грантові програми на купівлю обладнання, які існують в Україні.

Які існують гранти на купівлю обладнання?

  • Грантова програма від Helvetas Swiss Intercooperation.

Цей грант був створений для того, щоб підтримати підприємців (самозайнятих осіб та ФОП) у межах Харківської та Дніпропетровської областей, які тільки бажають створити власний бізнес або хочуть його відновити через наслідки від військових дій в Україні.

Пріоритет в розгляді заявок буде надаватися таким кандидатам, а саме:

  • які отримали статус ВПО після початку повномасштабного вторгнення РФ до України (24 лютого 2022 року);
  • які підпадають під критерії фінансової чи соціальної вразливості (батьки, що мають 3 дітей або одинокий батько чи мати тощо);
  • які планують провадати свою господарську діяльність в уже наявному приміщенні (воно може бути як орендоване, так і належати особі на праві приватної власності).
  • Варто зазначити, що грантові кошти можна витрати на закупівлю матеріалів чи обладнання, що необхідне для функціонування підприємств, а також оплати певних послуг (наприклад, консалтинг, професійне налаштування обладнання тощо).

Всього програмою передбачається надання 40 грантів на суму до 114 000 грн кожен. Дедлайн подачі заявок - до 30.06.2024 року.

  • Грантова програма від Аврори мультимаркет.

Цей грант був створений для підтримки підприємців-початківців, що тільки планують започаткувати власний бізнес.

Брати участь у грантовій програмі можуть особи, що є ветеранами (повинні мати статус УБД), військовими, а також їх офіційні дружини та чоловіки, які мають власні бізнес-ідеї або створили бізнес не більше ніж за 6 місяців до моменту подачі заявки.

Грантові кошти можна витрати на закупівлю обладнання, меблів та техніки, що необхідні для провадження господарської діяльності підприємства.

Розмір фінансування 100 000 грн, очікувана кількість переможців - 50 підприємців. Дедлайн подачі заявок до 23.06.2024 року включно.

  • Грантові програми від уряду єРобота.

Сюди слід відносити грант на власну справу, на сад, на теплицю, на переробне підприємство, для ветеранів та членів їх сімей. В кожній із цих грантових програм можна витрати грошові кошти на закупівлю обладнання, яке необхідне для реалізації проекту.

Якщо у вас наявні питання щодо актуальних грантових програм на купівлю обладнання для провадження господарської діяльності підприємства, то в такому випадку допомога від адвокатського бюро “Приходько та партнери” буде як ніколи доречною.

Наші юристи проконсультують клієнтів компанії щодо всіх популярних грантових програм, які існують на сьогодні, оскільки вони чудово розуміються на даній тематиці, адже мають практичний та багаторічний досвід роботи по грантам.

Не зволікайте, зверніться до адвокатського бюро “Приходько та партнери” та отримайте необхідну підтримку вже сьогодні.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Грант-менеджер, інвестиційний консультант

E-mail
osnach@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-13

Спеціаліст з підбору та залучення грантових коштів, написанню бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація