Гранти для підтримки середніх та великих переробних підприємств від USAID

"Наша робота — витончені стратегії успіху, що відкривають двері до фінансових ресурсів."

Грицай Микола Ігорович

Керівник відділу грантів та залучення інвестицій

E-mail
grytsai@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-71

Фахівець з пошуку та отримання грантів, розробки бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій

Зв'язатися зараз

Гранти для підтримки середніх та великих переробних підприємств від USAID

Час прочитання: 3 хв.

Огляд грантової програми:

  • Сума гранту - від $150 000 до $500 000
  • Хто може отримати - підприємства з  кількістю працівників від 100 чоловік та річним оборотом від 200 млн грн.
  • Строки дії програми - до 08.03.24

 

З самого початку повномасштабного вторгнення гранти від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) стали важливим спектром допомоги для підтримання економіки України та молодих підприємців.

Однак, на сьогодні не кожен має фізичну можливість відслідковувати актуальність грантових програм від USAID, що породжує неможливість потенційних кандидатів брати участь в конкурсі на отримання виграшу грантових коштів. В чому і наявна актуальність обраної тематики на сьогодні.

А тому у цій статті ми поговоримо про особливості грантової програми для підтримки середніх та великих переробних підприємств від USAID.

Яка мета грантової програми?

Основною ціллю грантової програми є підтримка українських середніх та великих переробних підприємств у провадженні їх господарської діяльності, яка допомагає значно розширювати та модернізовувати готову модель вже існуючого виробництва, а також створювати продукти, що мають інноваційну складову.

Крім цього, в рамках грантової програми планується обовʼязково створювати нові робочі місця в Україні та збільшити продаж різних товарів як на внутрішньому ринку країни, так і на зовнішньому для подолання викликів війни та таким чином, підтримуючи економіку держави в цілому.

Для кого грантова програма?

В рамках грантової програми запланована підтримка переробних середніх та великих підприємств, які мають кількість працівників більше ніж 100 осіб та їх річний оборот становить як мінімум 200 млн грн.

Крім цього, діяльність таких підприємств повинна сприяти розширенню та модернізації вже існуючого виробництва, створенню нових продуктів, що містять інноваційну складову для того, що мати можливість створити нові робочі місця та збільшити обсяги продажів різних товарів підприємства.

Під переробними українськими підприємства в даному контексті слід розуміти, тих юридичних осіб основною діяльністю яких є: виробництво пакувальних матеріалів, харчова промисловість, машинобудування та металообробка, текстиль, продукти для відновлення та відбудови тощо.

 

Який передбачений розмір грантів?

Грантова програма передбачає створення 30 грантів, сума яких варіюватиметься від 150 000 USD до 500 000 USD, залежно від обсягу здійснюваної діяльності самого підприємства та остаточних домовленостей із грантонадавачами.

Крім цього, пріоритет поданим заявкам буде надаватися тоді, коли грантоотримувач самостійно планує вносити внески на розвиток власного підприємства від 30% до 50% загального бюджету гранту.

Також, варто зазначити, що подані заявки від грантоотримувачів повинні чітко розʼяснювати одні із таких критеріїв, а саме:

  • Яка кількість працевлаштованих людей буде здійснювати трудову діяльність на підприємстві, при врахуванні повної та неповної зайнятості, а також із розподілом робочих місць на жінок, чоловіків та ВПО;
  • Якщо буде надана грантова підтримка підприємству, то в якій сумі збільшиться вартість додаткових продажів (обовʼязково зазначати у USD);
  • Яка кількість підприємств, що розширили свої експортні ринки за допомогою фінансування від USAID;
  • Якщо буде надана грантова підтримка, то який обсяг власних інвестицій підприємства у розвиток юридичної особи (обовʼязково зазначати у USD).

Який кінцевий строк подання заявок на грантову програму?

До 8 березня 2024 року потенційні грантоотримувачі можуть подати заявки на грантову програму.

Якщо ви маєте питання щодо умов грантової програми для підтримки середніх та великих переробних підприємств від USAID, то в такому випадку допомога від адвокатського бюро “Приходько та партнери” буде як ніколи потрібна.

Оскільки наші юристи не тільки зможуть розʼяснити основні нюанси різних грантів, які існують на сьогодні, а й також допоможуть на всіх етапах отримання грантових коштів. А тому не зволікайте та звертайтесь саме до нашої компанії!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація