Грант на розвиток експорту для агропідприємців

"Наша робота — витончені стратегії успіху, що відкривають двері до фінансових ресурсів."

Грицай Микола Ігорович

Грант-менеджер, інвестиційний консультант

E-mail
grytsai@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-71

Фахівець з пошуку та отримання грантів, розробки бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій

Зв'язатися зараз

Грант на розвиток експорту для агропідприємців

Час прочитання: 2 хв.

Грантові програми є популярними в Україні і навіть під час військового стану, адже кожен розпочинаючий підприємець бажає постійно залучати додаткові кошти на розвиток свого бізнесу.

На сьогодні гранти існують як від багатьох міжнародних організацій, так і сама наша держава пропонує взяти участь у різних програмах.

Проте не всі громадяни знають, куди потрібно подавати заявку та які грантові програми взагалі існують, і як наслідок на практиці через це виникає багато проблем.

А тому у цій статті ми поговоримо про те як отримати грант на розвиток експорту для агропідприємців від USAID АГРО.

Грант на розвиток експорту для агропідприємців - young farmer taking care his business

Яка мета грантової програми?

  • Потенційне відновлення та ефективний розвиток експортного потенціалу продукції, що виробляється в Україні з доданою вартістю;
  • Залучення українських підприємств, що здійснюють переробку, до систематичного входження на міжнародні ринки у цільових ланцюгах створення доданої вартості;
  • Зміцнення стійкості підприємств у сфері харчової промисловості, які ведуть активну експортну діяльність та мають стратегії спрямовані на збільшення експорту.

Які вимоги до заявників?

Програма USAID АГРО встановлює наступні вимоги до осіб, що подають заявку:

  • для подачі заявки заявник повинен бути зареєстрований в якості громадської організації, бізнес-асоціації або недержавного підприємства, мати добру ділову репутацію, визнаватися державними органами влади України, а також відповідати всім чинним цивільним та податковим нормам права;
  • наявність мінімального досвіду з виконання подібних заходів розміром у 2 роки;
  • готовність інвестування в цю діяльність не менше 15% від загального бюджету проекту;
  • пропозиції та надання резюме кандидатів щонайменше на 3 такі посади: а) координатор проекту; б) експерт з побудови відділу маркетингу та збуту на підприємстві в) міжнародний експерт, який буде відповідати за розвиток заявленого регіону/країни.

Що планується надаватись за грантовою програмою?

Програма USAID АГРО передбачає надання до 22 650 000 грн за допомогою трьох субгрантів.

Сума кожного такого субгранту становить до 7 550 000 грн, проте кінцевий її розмір буде залежати від субгрантової діяльності та результатів переговорів між заявником та грантонадавачем і може як збільшуватись в цілому, так і зменшуватись пропорційно.

Приблизний термін дії одного такого субгранту не повинен перевищувати 24 місяці. Очікується, що датою початку виконання програми в межах субгранту, що буде виділений переможцю є 27 листопада 2023 року. Тип договору субгранту буде визначений у процесі переговорів.

Ви хочете взяти участь у грантовій програмі, проте не знаєте як правильно подавати заявку?

У разі настання такої ситуації обовʼязково звертайтесь до кваліфікованих юристів – адвокатського бюро “Приходько та партнери”.

Наші фахівці допоможуть обрати найбільш вигідну грантову програму, що задовольняє всі ваші інтереси, а також нададуть допомогу в підготовці до подачі заявки, складенні бізнес-плану та багато іншого. Не зволікайте та звертайтесь саме до нас!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація