Фото: Кейс: отримання гранту в 500 000 грн по програмі для ветеранів та членів їх сімей

"Наша робота — витончені стратегії успіху, що відкривають двері до фінансових ресурсів."

Грицай Микола Ігорович

Керівник відділу грантів та залучення інвестицій

E-mail
grytsai@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-71

Фахівець з пошуку та отримання грантів, розробки бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій

Зв'язатися зараз

Кейс: отримання гранту в 500 000 грн по програмі для ветеранів та членів їх сімей

Час прочитання: 3 хв.

Адвокатське бюро “Приходько та партнери”​​ займається наданням різного виду юридичної допомоги, в тому числі й успішним отриманням грантових коштів від державних та міжнародних організацій.

До прикладу одним із недавніх вдалих кейсів було надання послуг клієнту, що не займався раніше бізнесом, але хотів отримати грантові кошти для реалізації власної бізнес ідеї на території України.

Клієнт: Інна, дружина військовослужбовця (ветерана)
Регіон: Львівська обл, Яворівський район
Ціль: отримати фінансування на розвиток бізнесу в сфері закладів харчування
Бізнес: фудтрак з власними рецептами стріт фуду

 

Який був основний запит у клієнта при зверненні до нашої компанії?

Наш клієнт - особа, що на даний момент проходить службу у Збройних силах України та має велике бажання відкрити фудтрак із унікальними власними рецептами. Проте для цього потрібно було купити автівку і деяке професійне обладнання, що становило не малу грошову суму.

За консультацією із нашим юристом клієнт визначився, що основною ціллю його звернення буде - отримання грантових коштів розміром у 500 тисяч гривень по програмі для членів сімей ветеранів.

З чого складалась наша допомога?

Клієнту було надано допомогу в декілька основних етапів, а саме:

  • Пошук та перевірка можливості подачі заявки на грант. На цьому етапі надання допомоги клієнту було запропоновано декілька грантів в яких можна було взяти участь. Після обрання найбільш відповідної програми, клієнт разом із юристом 31 серпня 2023 року подали заявку на обрану грантову програму;
  • Розробка ефективного бізнес-плану. Головною складовою успіху в отриманні грантових коштів є правильно складений бізнес-план. А тому під час спілкування з клієнтом ми визначили основні цілі на які будуть використовуватись отримані грошові кошти, узгоджували інші важливі моменти стосовно майбутнього ведення бізнесу;
  • Формування заявки. Після попередніх двох етапів юристи компанії заповнили всі необхідні документи та форми на електронному порталі “Дія”.
  • Проходження співбесіди. Клієнт разом із нашими юристами здійснював ретельну підготовку до проведення співбесіди із грантодавцем.
  • Очікування результату. Протягом 15 днів після успішного проходження співбесіди отримали позитивну новину про виграш гранту.
  • Отримання грантових коштів. Після того як клієнт отримав звістку про виграш у грантовій програмі, разом із нашими юристами він відкрив спеціальний рахунок, на який в майбутньому і здійснилось перерахування коштів.

 

Таким чином, договір з клієнтом про надання послуг наша компанія підписала 4 липня 2023 року, заявку на програму подали - 31 серпня 2023 року, етап проходження співбесіди - 22 вересня 2023 року, і вже 3 жовтня 2023 року прийшов лист при виграш у грантовій програмі.

Сума, яка була отримана клієнтом становила 450 тисяч гривень, що майже повністю є максимальною по обраній грантовій програмі. За допомогою отриманих коштів особа змогла придбати автомобіль Volkswagen Crafter 2014 року, що значно полегшило втілення в життя її власної бізнес ідеї.

Як результат клієнт задоволений співпрацею, наші юристи раді були професійно надати допомогу, оскільки завжди працюють на результат.

Якщо вам потрібна допомога в отриманні грантових коштів за державною або міжнародною програмами, то звернення до юристів із адвокатського бюро “Приходько та партнери” гарантує вам успіх у вирішенні даного питання.

Залишайте заявку у формі під цим текстом та отримайте вичерпну консультацію або якісний юридичний супровід від кваліфікованих профільних юристів.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Керівник відділу грантів та залучення інвестицій

E-mail
grytsai@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-71

Фахівець з пошуку та отримання грантів, розробки бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5.0

Кількість оцінок:

13

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація