Фото: Грант на бізнес

Грант-менеджер, інвестиційний консультант

E-mail
osnach@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-13

Спеціаліст з підбору та залучення грантових коштів, написанню бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій.

Зв'язатися зараз

Грант на бізнес

Час прочитання: 3 хв.

Грантові програми для відкриття власного бізнесу є одним із тих рішень, яке допомагає молодим підприємцям залучати додаткові кошти на реалізацію своїх бізнес-планів та ідей. А тому вони є популярними на сьогодні.

У цій інформаційній статті юристи адвокатського бюро “Приходько та партнери” розкажуть, що слід розуміти під грантовою програмою для бізнесу та які актуальні конкурси наявні у 2024 році.

Що таке грант на бізнес?

Під грантовою програмою на бізнес варто розуміти надання фінансової підтримки як молодим підприємцям, так і юридичним особам, що працюють досить давно на економічному ринку для розвитку їх бізнес-проектів.

Зазвичай такі програми спрямовані на стимулювання інноваційних продуктів та рішень для різних галузей відповідної країни, створення нових робочих місць.

Варто зауважити, що гранти на бізнес можуть надаватися як міжнародними організаціями, так і урядами окремих країн (так звані державні гранти).

Крім цього, в переважній більшості програм отримані грошові кошти повертати не потрібно.

Які актуальні грантові програми на бізнес існують в 2024 році?

  1. Грантова програма від Finnpartnership для фінсько-українських бізнес-проектів. Даний грант спрямований на надання фінансування на такі цілі, а саме: довгострокове ділове партнерство, пілотні проекти що повʼязані із міжнародною організацією, проекти підтримки та техніко-економічне обґрунтування інвестиційних проектів.

Варто зазначити, що потенційними заявниками по грантовій програмі можуть бути:

  • підприємства, які зареєстровані у Фінляндії;
  • якщо підприємства, зареєстровані за кордоном, то 20% їх активів повинні належати Фінляндії;
  • державні установи та неурядові організації, що зареєстровані у Фінляндії;
  • наукові дослідні установи, кооперативи, що діють у Фінляндії.

Мінімальна сума фінансування за грантом складає 15 000 EUR, а максимальна - 400 000 EUR. Заявки можна подавати протягом поточного року.

  1. Грант для переробних с/г підприємств від USAID. Він покликаний полегшити доступ мікро, малим і середнім с/г підприємствам до провідних технологій світу, знань від іноземних фахівців та закордонних ринків.

У грантовій програмі можуть взяти участь заявники, що відповідають таким вимогам:

  • мікро, малі та середні с/г підприємства, що провадять свою господарську діяльність на території України не менше 1 року;
  • підприємства, які мають певний продукт чи послугу, що продається на українському ринку або експортується до інших країн;
  • підприємства, кінцевими власниками яких є жінки, учасники бойових дій та члени їх сімей, громадяни, що мають інвалідність, ВПО, та молодь до 29 років або особи старше 60 років.

Слід зазначити, для того, щоб взяти участь у програмі потрібно обовʼязково мати вже сформовану команду працівників та засновників підприємства, які зацікавлені у постійному розвитку свої компанії (не менше 2 особи). Всього буде відібрано 20 підприємств.

Дедлайн до 19:00, 26 липня 2024 року.

Залишились питання щодо актуальних грантових програм на бізнес у 2024 році?

В такій ситуації звертайтесь до фахівців із адвокатського бюро “Приходько та партнери”.

Юристи компанії проконсультують вас на рахунок всіх популярних грантових програм для бізнесу, що існують в Україні, адже вони мають багаторічний досвід роботи у цій сфері та знають всі проблемні аспекти отримання фінансової допомоги по грантам. Не зволікайте та звертайтесь!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Грант-менеджер, інвестиційний консультант

E-mail
osnach@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-13

Спеціаліст з підбору та залучення грантових коштів, написанню бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація