ГРАНТ ДО 1,5 МЛН ГРН НА ПІДПРИЄМНИЦЬКУ ІНІЦІАТИВУ ВЕТЕРАНІВ ТА ВЕТЕРАНОК

Грант-менеджер, інвестиційний консультант

E-mail
osnach@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-13

Спеціаліст з підбору та залучення грантових коштів, написанню бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій.

Зв'язатися зараз

ГРАНТ ДО 1,5 МЛН ГРН НА ПІДПРИЄМНИЦЬКУ ІНІЦІАТИВУ ВЕТЕРАНІВ ТА ВЕТЕРАНОК

Час прочитання: 3 хв.

З початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації до України багато чоловіків мужньо боронять свою Батьківщину вже більше 2 років поспіль. За цей час маса громадян встигла отримати бойові поранення та стати ветеранами війни.

Для повернення у цивільне життя такі особи зазвичай проходять медичну реабілітацію, а також планують в майбутньому відкрити власну справу, щоб поступово адаптуватися після пережитих подій.

А тому з метою підтримки ветеранів війни, а також їхніх родин (в тому числі чоловіків та дружин) та членів сімей покійних ветеранів війни та загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України було започатковано українським ветеранським фондом грантову програму для відкриття власного бізнесу.

Як взяти участь у цій програмі - про це ми і поговоримо у даній інформаційній статті.

Хто може подавати заявку на отримання фінансування в рамках грантової програми?

 • Ветерани війни, члени сімей загиблих ветеранів війни, а також члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які повинні бути обовʼязково зареєстровані як ФОП, відповідно до чинного українського законодавства;
 • Офіційні чоловік та дружина ветеранів війни, які повинні бути обовʼязково зареєстровані як ФОП, у разі, якщо їх проєкти спрямовані на поступове відновлення фізичного та психічного здоровʼя ветеранів, а також їх пристосування до нинішніх умов у цивільному житті;
 • Ветерани війни, члени сімей загиблих ветеранів війни, а також члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстрували юридичну особу не пізніше як за рік до подачі відповідної заявки на грантову програму.

Важливо! Для участі в програмі потрібно зареєструватися за посиланням - https://uvfproject.com.ua

На які цілі не може бути спрямована фінансова допомога?

 • проведення оплати для підготовки документів з метою участі у грантовій програмі;
 • купівлю товарів, виконання робіт чи надання послуг, які не зазначені в остаточному договорі про реалізацію проєкту в рамках грантової програми;
 • купівлю товарів для громадян, що не беруть участі в реалізації проєкту в рамках грантової програми;
 • постійне утримання як юридичних, так і фізичних осіб, а також представників громадських обʼєднань, що виступають в якості учасників грантової програми;
 • погашення заборгованості по раніше взятим кредитним зобовʼязанням у фінансових установах України;
 • проведення забезпечення майбутніх платежів та витрат;
 • погашення будь-яких штрафів, пені, відшкодування збитків в рамках судових проваджень;
 • інші фінансові зобовʼязання, що виникли до моменту отримання грошової підтримки від грантонадавача.

 Яку суму можна отримати?

В рамках грантової програми планується виділяти грошове фінансування від 500 000 тис. до 1 500 000 млн гривень для одного грантоотримувача.

Який дедлайн?

Кінцевий дедлайн подачі заявок - 18.03.2024 року.

Якщо ви маєте додаткові питання щодо отримання гранту на започаткування чи розвиток підприємницьких ініціатив ветеранів і ветеранок, то в такому випадку не обійтися без кваліфікованої допомоги від адвокатського бюро “Приходько та партнери”.

Наші юристи завжди готові проконсультувати клієнтів компанії на рахунок всіх супутніх питань, які будуть виникати під час співпраці для отримання грантового фінансування, адже вони мають багаторічний досвід роботи у різних галузях права України. А тому не зволікайте та звертайтесь саме до нас!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація