Фото: Грант для стартапу

"Наша робота — витончені стратегії успіху, що відкривають двері до фінансових ресурсів."

Грицай Микола Ігорович

Керівник відділу грантів та залучення інвестицій

E-mail
grytsai@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-71

Фахівець з пошуку та отримання грантів, розробки бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій

Зв'язатися зараз

Грант для стартапу

Час прочитання: 3 хв.

З кожним роком по всьому світу набувають популярності нові форми ведення бізнесу, відомі під назвою як стартап.

Зазвичай це молоді підприємства, що були засновані 1-3 засновниками та які зосереджуються на капіталізації ринкового попиту шляхом створення нових інноваційних послуг та продуктів.

Тобто стартапи створюються для вирішення реальних проблем певної категорії громадян, що робить їх привабливими для багатьох інвесторів та спонсорів.

Якщо ви хочете створити власний стартап та залучити грантову підтримку від різних організацій, то юристи адвокатського бюро “Приходько та партнери” допоможуть вам реалізувати дані цілі на практиці.

Які існують актуальні програми для стартапів у 2024 році?

 1. Грант для стартапів від EIT Manufacturing Accelerate.

Дана грантова програма спрямована на підтримку та надання грошового фінансування стартапам, компаніям, що створюють інноваційні рішення та технології, які вирішують важливі проблеми у виробничому секторі, допомагають цьому сектору стати більш ефективним та конкурентоспроможним на глобальному рівні.

Головною метою грантової програми є вирішення критичних промислових задач у таких сферах, а саме: діджиталізація та автоматизація всіх процесів на підприємстві, ведення промисловості з нульовим споживанням енергетичних ресурсів, відновлювальна енергетика, циркулярна економіка.

А також одні із таких технологій: ШІ, створення роботів, адитивне виробництво, квантові обчислення, фотоніка та багато інших. Мінімальна сума гранту, яку можна отримати складає до 50 000 тис. EUR, максимальна - 500 000 тис. EUR.

Щоб взяти участь у програмі потрібно відповідати низці критеріїв, таких як:

 • стартап повинен розробляти нові послуги, продукти і рішення для своїх клієнтів та мати бізнес-модель - B2B (бізнес для бізнесу);
 • стартап повинен мати будь-який інноваційний продукт чи послугу, що допомагає досягти одну із головних цілей грантової програми;
 • стартап повинен продемонструвати надійне бізнес-планування та нараховувати в команді осіб, що можуть провести ділову і технічну експертизу проекту.

Дедлайн подачі заявок - до 16 грудня 2024 року.

 1. Міжнародний грант “Зелених” стартапів від Climatelaunchpad - є найбільшим світовим конкурсом ідей, що шукає бізнес-рішення для боротьби із зміною клімату на землі.

У грантовій програмі можуть брати участь стартапи із понад 50 країн світу, проте заявники обовʼязково повинні відповідати таким критеріям, а саме:

 • стартап займається розвитком технологій, що сприяють покращення клімату на планеті;
 • стартап повинен бути зареєстрований не менше, ніж 12 місяців тому;
 • стартап не має ніякої клієнтської бази;
 • в стартап не було вкладено інвестицій більше, ніж 200 000 тис. EUR;
 • загальний прибуток стартапу від продажу товарів не повинен перевищувати суму в 200 000 тис. EUR на момент подання відповідної заявки на грант;
 • засновники стартапу повинні володіти англійською мовою на рівні, що є достатнім для розуміння англомовних тренерів та коучів.

Фінальна частина програми передбачає отримання грошових коштів, проте організатори гранту наголошують, що головним завданням конкурсу є обмін досвідом та знаннями між його учасниками.

Дедлайн подачі заявок - до 19 червня 2024 року.

Якщо у вас залишились питання щодо актуальних грантових програм для стартапів, то в такому випадку звертайтесь до адвокатського бюро “Приходько та партнери”.

Ми проконсультуємо клієнтів компанії на рахунок всіх популярних грантів, що існують для стартапів як від міжнародних організацій, так і безпосередньо від українського уряду, адже наша команда має великий досвід у даній сфері, що дозволяє надавати тільки належну правову підтримку. Звертайтесь!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Керівник відділу грантів та залучення інвестицій

E-mail
grytsai@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-71

Фахівець з пошуку та отримання грантів, розробки бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація