Грант для мікро та малого бізнесу в Миколаївській області

"Наша робота — витончені стратегії успіху, що відкривають двері до фінансових ресурсів."

Грицай Микола Ігорович

Грант-менеджер, інвестиційний консультант

E-mail
grytsai@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-71

Фахівець з пошуку та отримання грантів, розробки бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій

Зв'язатися зараз

Грант для мікро та малого бізнесу в Миколаївській області

Час прочитання: 2 хв.

Грантові програми від міжнародних організацій є суттєвою підтримкою українського бізнесу в умовах повномасштабного вторгнення РФ до України.

Це пояснюється тим, що з їх допомогою створюються нові робочі місця, грантоотримувачі мають змогу реалізувати свої підприємницький потенціал та підтримувати економіку держави в такий складний час.

Проте не всі громадяни України знають, які міжнародні гранти на сьогодні існують. В чому і вбачається актуальність даної тематики.

А тому у цій статті ми поговоримо про грант для мікро та малого бізнесу в Миколаївській області від Міжнародної організації з міграції (МОМ).

Грант для мікро та малого бізнесу в Миколаївській області - male designer leather tailor working factory

З якою метою цей грант створений?

Головною метою грантової програми є сприяння відновленню економіки України через створення нових робочих місць і підтримку виробництва, а також задоволення життєво важливих потреб населення у критично важливих товарах і послугах.

Які вимоги встановлюються для майбутніх грантоотримувачів?

Загальні критерії для подання заявки на грантову програму:

  • підприємство повинно здійснювати свою діяльність в Коблівській чи Березанській громадах Миколаївської області;
  • підприємство повинно бути віднесено до малого чи мікропідприємства, офіційно зареєстрованим в Україні не менше 1 року до моменту подання заявки;
  • кінцевий бенефіціар підприємства є громадянином України;

Крім цього, мікропідприємства повинні працевлаштувати не менше 10 осіб та створити як мінімум 1 робоче місце, використовуючи грантові кошти від грантодавця.

Мале підприємство повинно працевлаштувати від 10 і більше осіб та створити як мінімум 2 робочих місця, використовуючи грантові кошти від грантодавця.

Важливо! Пріоритет в розгляді заявок буде надаватися тим підприємствам, що постраждали від активних бойових дій в країні, тобто були пошкоджені, повністю зруйновані чи переміщенні на іншу територію. Організатори грантової програми будуть звʼязувати лише із відібраними кандидатами.

Скільки заявок можна подати на грант?

Умовами програми передбачається, що від однієї особи або підприємства приймається тільки одна заявка. Якщо буде подана більша кількість заявок, то в такому випадку грантодавець їх відхилить.

Важливо! Одне підприємство за програмою може претендувати лише тільки або на мікро, або на малий грант за програмою. Одночасне претендування на отримання двох грантів не допускається. Перед заповненням заявки обовʼязково переглядайте критерії отримання грантових коштів.

Яка сумарна кількість грантів планується надаватися?

Кожній громаді грантодавець (МОМ) планує надати від 5 до 10 грантів для малих та мікропідприємств.

Яка суму грантових коштів можна отримати в рамках програми?

Для мікропідприємств програмою передбачено отримання грантових коштів розміром до 5 тис. доларів США, а для малих – до 10 тис. доларів США.

Ви ознайомились з умовами подачі заявки на грант, проте не знаєте як правильно її написати? Не біда, в такій ситуації допоможе адвокатське бюро “Приходько та партнери”.

Наша команда розробить вам необхідний пакет документів для успішного отримання грантових коштів та реалізації власних бізнес ідей, адже ми маємо багаторічний досвід роботи із грантовими програмами як від держави, так і від міжнародних організацій. Звертайтесь!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація