Формування технічного завдання тендеру із врахуванням всіх потреб замовника

«Захищаємо ваші інтереси знаннями і досвідом.»

Зал Дмитро Олександрович
E-mail
zal@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70

Спеціалізується на захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, супроводженні тендерів, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі у справах про адміністративні правопорушення.

Зв'язатися зараз

Формування технічного завдання тендеру із врахуванням всіх потреб замовника

Час прочитання: 3 хв.

Під час створення публічної закупівлі на Прозоро замовники тендерів зобовʼязані розробляти умови участі для учасників шляхом затвердження відповідної тендерної документації. По суті тендерна документація - це інструкція, на підставі якої постачальників товарів, виконавці робіт чи надавачі послуг будуть готувати свої пропозиції. Вона повинна містити кваліфікаційні критерії до учасників публічних закупівель, характеристику самого предмета закупівлі, методику оцінки тендерних пропозицій та інформацію про розроблене технічне завдання (специфікацію) тощо. Однак, не кожен замовник знає, що таке технічне завдання взагалі у публічних закупівлях. В чому і вбачається актуальність даної тематики. Юридична компанія “Приходько та партнери” професійно займається наданням послуг щодо формування технічного завдання із врахуванням всіх потреб замовника. 

Що слід розуміти під технічним завданням? 

Із аналізу нормативно-правових актів у сфері публічних закупівель можна зробити висновок, що під технічним завданням (специфікацією) слід розуміти встановлені замовником технічні умови до предмета закупівлі, що надають характеристику послуг, товарів, або які необхідні для виконання робіт. 

До технічного завдання (специфікації) можна віднести такі вимоги замовників як: забезпечення безпеки продукції, процедури із дотримання якості, відповідності та продуктивності до виконуваних робіт, вимоги щодо маркування та найменування продукції під якою вона планується продаватись, розробка методики проведення тестування продукції, вимоги до етикування та пакування, створення інструкцій до технологічних процесів виробництва будь-яких товарів тощо. 

Таким чином, технічне завдання повинно обовʼязково містити дані про необхідні якісні та технічні характеристики предмета публічної закупівлі (опис предмета, креслення, малюнки, плани, технічну специфікацію).

Що не повинно містити технічне завдання? 

Чинним законодавством передбачається, що технічне завдання, що було складено замовником публічної закупівлі не повинно містити в собі ніяких посилань на конкретну торговельну марку, патент, джерело походження чи виробника товарів, надавачів послуг чи виконавців робіт, оскільки в такому випадку порушується головний принцип добросовісної конкуренції серед учасників тендеру. Однак, якщо ж все таки потрібно здійснити відповідне посилання в технічному завданні, то в такому випадку потрібне чітко обґрунтувати вказане посилання або замінити його словами “еквівалент”. 

Важливо! При розробці технічного завдання враховуйте ту обставину, якщо предметом закупівлі будуть користуватися фізичні особи в майбутньому, то тоді обовʼязково потрібно розробляти специфікації відповідно до потреб осіб з інвалідністю. 

Чим може допомогти наша компанія?

Юридична компанія “Приходько та партнери” займається наданням таких послуг у сфері публічних закупівель, а саме:

  • Підготовка подачі заявки на тендер;
  • Надання консультацій стосовно проблемних питань у сфері публічних закупівель;
  • Розробка тендерної документації та проведення перевірки тендерних пропозицій;
  • Формування технічного завдання із врахуванням всіх потреб замовника;
  • Повний юридичний супровід особи;
  • Представлення інтересів у різних державних органах влади та АМКУ;
  • Написання відповідей на скаргу, пояснень до АМКУ;
  • Оскарження процедури проведення публічних закупівель (за бажанням клієнта).

Отже, звернення до юридичної компанії “Приходько та партнери” дозволяє клієнту фірми отримати не тільки належну правову підтримку по справі, а й досягти бажаного результату на практиці. Не зволікайте та приходьте на консультацію саме до нас!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
zal@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70

Спеціалізується на захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, супроводженні тендерів, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі у справах про адміністративні правопорушення.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація