ФОП для Інтернет-магазину

"Бережемо найголовніше: Ваш час, Ваші нерви, Ваші гроші."

Мороз Наталія Петрівна
E-mail
office@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-64

Провідний фахівець з досвідом практичної діяльності в галузі економіки та бухгалтерського обліку.

Зв'язатися зараз

ФОП для Інтернет-магазину

Час прочитання: 2 хв.

Інтернет покупки вже давно стали частиною життя кожного українця. А для продавців це можливість розвивати власний бізнес не виходячи з дому. Але як будь яка підприємницька діяльність інтернет магазин також повинен мати законні основи для роботи.

Для цього більшість продавців реєструються ФОП для можливості офіційної роботи інтернет магазину.

З чого почати?

  • Насамперед потрібно визначитися з КВЕД. Для інтернет-магазину актуальним та основни буде 47.91. Додаткові КВЕД можна вибирати відштовхуючись від основного.
  • Далі вибрати групу оподаткування. Найкраще це 2 група, адже всі податкові зобов'язання є фіксованими та не залежать від обороту інтернет магазину та доходу. Інші групи оподаткування мають граничний обсяг річного обороту, що може бути не зовсім зручним при роботі інтернет-магазину.
  • Звернутися до державного реєстратора для реєстрації ФОП або зареєструватися самостійно через сервіс Дія. Це можна зробити самостійно або за допомогою фахівців.

Це перелічені основні кроки для того, щоб можна було легально працювати. Але зрозуміло, що це лише початок, адже для роботи в інтернеті потрібен сайт де будуть здійснюватися продажі. Також, якщо будуть розрахункові операції на сайті або після отримання на пошті, то потрібно РРО.

Договір оферти

Ще одна частинка роботи інтернет-магазину без якої він не може повноцінно працювати. Це договір публічної оферти. Тобто, це спеціальний договір, який адресується необмеженій кількості осіб. Зазвичай він повинен бути розміщений на головній сторінці інтернет-магазину.

Без цього договору не можливо буде отримувати онлайн платежі.

Важливо, щоб договір був правильно складений та відображав суть діяльності інтернет магазину. Тобто, розробкою договору повинні займатися юристи, для того, що не було в подальшому непорозумінь між клієнтами магазину та ФОП.

Платіжна система

Для того, щоб покупці мали змогу оплачувати покупки безпосередньо на сайті без підключеної платіжної системи не обійтися. Тому цьому питанню також потрібно приділити увагу, адже від вибору платіжної системи залежатиме те наскільки швидко кошти будуть перераховуватися на рахунки.

Облік товарних запасів

Залежно від виду діяльності та системи оподаткування може виникнути необхідність ведення обліку товарних запасів. Наприклад, на спрощеній системі оподаткування цго можна не робити. Але в кожній ситуації потрібно розбиратися індивідуально, тому без допомоги бухгалтера не обійтися.

Отже, якщо Ви вирішили розвивати свою діяльність в мережі інтернет, то спершу необхідно пройти всі юридичні процедури для того, щоб не мати проблем в майбутньому.

Найкращим способом буде звернення до фахівців, які розуміються в усіх юридичних та бухгалтерських тонкощах такого виду діяльності. Адже фахова юридична допомога - це запорука успішного бізнесу, в тому числі й в мережі інтернет.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
office@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-64

Провідний фахівець з досвідом практичної діяльності в галузі економіки та бухгалтерського обліку.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація