Дозвіл на виїзд за кордон

"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

Дозвіл на виїзд за кордон

Час прочитання: 3 хв.

Коли особа, маючи посвідку на проживання чи громадянство іншої держави, хоче виїхати за кордон, вона має знати, яким є порядок оформлення виїзду. Така обізнаність дає можливість не потрапити в неприємну ситуацію, коли упущення важливих правових аспектів привели б до несподіваних ускладнень в реалізації цього наміру. В будь-якому випадку вам доведеться взаємодіяти з Державною міграційною службою. Однак ви можете обрати, чи робити це самостійно, чи довірити представництво своїх інтересів фаховим правникам, які значно спростять процедуру в законному полі. Такі юристи працюють в команді адвокатського бюро «Приходько та партнери». Ми знаємо, як допомогти вам якісно та ефективно.

Дозвіл на виїзд за кордон - team informationУ якій послідовності потрібно діяти?

Якщо вашими підставами для виїзду є отримання громадянства іншої держави чи посвідка на постійне проживання у ній, потрібно написати відповідну заяву до ДМС та додати 3 фото. Їх розмір 3,5 на 4,5 см. Також до самих фотографій висуваються певні вимоги, з якими можна ознайомитися у профільних нормативно-правових актах.

Консультуючи своїх клієнтів, наші фахівці дають деталізовані відповіді на всі запитання, пов’язані з такими організаційними аспектами.

 

Щодо документів, які потрібно мати під час написання заяви, то це паспорт та довідка про реєстрацію. Якщо йдеться про представництво інтересів клієнта з боку юриста, то в такому випадку ще є необхідність у тому, аби попередньо підготувати документ, котрий засвідчуватиме право представляти вас на законних підставах.

Дозвіл на виїзд за кордон - 14business protectionЩо важливо знати про податки?

Коли людина від’їздить з України на постійне місце проживання, вона має засвідчити те, що не залишила тут незавершених справ у вигляді несплачених податків. Тому потрібно звернутися до ДПС та взяти відповідну довідку. Ми в цьому теж допомагаємо, коли представляємо ваші інтереси, аби вам не доводилося самотужки витрачати багато часу на відвідування різних установ. Дехто забуває про цю довідку, однак вона є важливою. Її відсутність може стати перешкодою для виїзду з країни, адже митники про неї запитують на кордоні.

Дозвіл на виїзд за кордон - photo 2022 07 13 16 54 22 2

Дозвіл на виїзд за кордон - audit test 1Якими є перешкоди для виїзду за кордон?

З деякими підставами для виїзду та порядком підготовки до нього ми ознайомилися вище, а тепер варто приділити увагу такому питанню як заборона виїзду. Отож, якими можуть причини? Найбільш поширеними серед них є наступні фактори:

  • Обізнаність у державній таємниці.
  • Заборгованість по сплаті аліментів.
  • Адміністративний нагляд Нацполіції.
  • Ухилення від виконання зобов’язань, котрі були покладені на особу відповідним рішенням суду.
  • Запобіжний захід щодо особи в рамках кримінального провадження.

Якщо вас цікавлять деталізовані роз’яснення стосовно цих та інших питань, вам варто звернутися до фахівців адвокатського бюро «Приходько та партнери». Ми надаємо консультативну та іншу підтримку своїм клієнтам. Щодо консультацій, то ви можете обрати як очний формат, так і дистанційний.

 

Ми добре розуміємо, що, маючи плани стосовно виїзду за кордон, люди часто прагнуть вирішити такі питання максимально швидко та без зайвої втрати часу. Особливо – коли в новій країні вже є певні плани. Ми допомагаємо отримати штамп від ДМС, необхідний для виїзду за кордон, достатньо оперативно.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація