Дозвіл на встановлення тимчасової споруди на власній земельній ділянці

"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Дозвіл на встановлення тимчасової споруди на власній земельній ділянці

Час прочитання: 2 хв.

Тимчасові споруди та будівлі – це складські, виробничі, житлові, допоміжні і суспільні споруди та будівлі, які необхідні для виконання будівельних та монтажних робіт та ін. Тимчасові споруди пристосовуються на період будівництва або спеціально будуються. Для розміщення такого об’єкту варто в обов’язковому порядку отримати дозвіл на встановлення тимчасової споруди на власній земельній ділянці. Це один із напрямків діяльності юристів «PRIKHODKO & PARTNERS».

Що таке тимчасова споруда?

Тимчасова споруда – це одноповерхова споруда, яка виготовляється з полегшених конструкцій. При цьому в обов’язковому порядку враховуються основні вимоги до споруд, які визначені технічним регламентом будівель, будівельних виробів та споруд. Всі тимчасові споруди облаштовуються без улаштування фундаменту.

Серед тимчасових споруд найчастіше зустрічаються пересувні споруди, які не мають закритого приміщення для тимчасового перебування людей. В таких спорудах розміщуються: торговельні автомати, обладнання та ін.

Своєю чергою, стаціонарні тимчасові споруди мають зариті приміщення для тимчасового перебування людей (їх площа складає близько 30 кв. м.).

Також виділяють типові тимчасові споруди. Вони виконуються за проектами повторного використання.

Особливості отримання паспорту прив’язки

Для встановлення тимчасової споруди варто в обов’язковому порядку отримати дозвіл, тобто, паспорт прив’язки тимчасової споруди. Це комплекс документів з визначенням місця встановлення тимчасової споруди та схеми благоустрою прилеглої території. Паспорт прив’язки надає суб’єкт адміністративних послуг з відповідним пакетом документів. Це головна умова для встановлення тимчасової споруди побутового, торговельного, соціально-культурного чи іншого призначення. Що стосується містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, вони не надаються.

Паспорт прив’язки тимчасової споруди надається протягом 10 робочих днів з моменту подання заяви. За яких умов не надається паспорт прив’язки? Цей документ не надається через:

  1. Подання недостовірних відомостей.
  2. Подання неповного пакета документів, які визначені чинним українським законодавством.

Після розміщення тимчасової споруди замовник подає до виконавчих органів влади письмову заяву визначеної форми із зазначенням виконання вимог паспорта прив’язки тимчасової споруди.

Якщо через деякий час перед Вами постане потреба в зміні естетичного вигляду тимчасової споруди, це можна зробити на основі відповідного письмового звернення до уповноважених органів містобудування та архітектури.

Юристи «PRIKHODKO & PARTNERS» допоможуть Вам оформити дозвіл на встановлення тимчасової споруди на власній земельній ділянці. Без сумнівів, ми зекономимо Вам багато часу та нервів! Ми звільнимо Вас від бюрократичної тяганини. Сотні відгуків наших клієнтів підтверджують це.Чекаємо Вас на консультації!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація