Фото: Довіреність в Польщі

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Довіреність в Польщі

Час прочитання: 3 хв.

За останніми статистичними данними в Польщі знаходяться трохи більше мільйона українців. Зіштовхнувшись з різними життєвими питаннями, такими як, оформлення довіреності в Польщі, Ви можете звернутися до юристів компанії «Приходько та партнери» і замовити таку послугу. Перевагою нашої роботи є те, що ми оформляємо довіреність не лише грамотно та якісно, а й дуже швидко. Для цього потрібен лише один день часу. Ми добре розуміємо, наскільки це може бути критично важливим, якщо йдеться про термінові справи, у яких наявність довіреності відіграє невід’ємну роль. Давайте розглянемо ключові види довіреностей, за оформленням яких здебільшого звертаються наші клієнти.

Якими бувають види довіреностей?

Найбільш часто до нас звертаються, щоб оформити довіреність на:

  • перетин кордону неповнолітньої дитини з одним із батьків, тимчасовим опікуном чи близьким родичем;
  • згоду на те, аби один з батьків міг займатися питанням виготовлення паспорта дитині;
  • довіреність на авто;
  • дії реєстрації або зняття з реєстрації у ЦНАПі;
  • отримання кореспонденції чи коштів у поштовому відділенні або банку.

Вище перелічені найпростіші варіанти довіреностей, за якими звертаються достатньо часто. Разом з тим, існують і більш складні види цих документів. Пропонуємо про них дізнатися.

 

  • Згода на спадщину чи відмова від неї

Такий документ можна підписати в консульстві. До речі, далеко не всі польські нотаріуси беруться за його оформлення. Причина полягає в тому, що у переважної більшості немає відповідних повноважень, з огляду на юрисдикцію спадкування в Україні. Саме тому українцям у таких випадках рекомендують звернутися до консульства. Якщо виникають проблеми та ускладнення, то дехто йде шляхом вирішення ситуації через польський суд.

  • Генеральна довіреність

Для Польщі такий документ є нехарактерним, але його можна оформити. Втім, з огляду на цей факт, доречним буде звернутися саме до українських юристів, які вам допоможуть. Це значно спростить ситуацію, адже йдеться про досить складний вид документу, складання якого варто довіряти тим, хто дійсно знається на всіх нюансах.

Довіреність на продаж нерухомості

Якщо аналізувати довіреності за рівнем складності, то тут, безперечно, йдеться про найскладнішу з них. І це недивно, адже продаж нерухомості вимагає великої відповідальності та ґрунтовного підходу, а юридична підготовка до цього процесу має бути ретельною та грамотною. Важливо, аби в довіреності були максимально детально та чітко вказані усі повноваження, якими ви наділяєте свого законного представника, котрий діятиме на підставі цього документу. Саме такий підхід дозволяє вберегтися від негативних та непередбачуваних ситуацій.

 

Чому варто звернутись за допомогою до юристів?

Фахівці практики міграційного права юридичної компанії «Приходько та партнери» готові професійно допомогти та оформити довіреність так, щоб вона дійсно була складено чітко та сприяла у вирішенні тих правових питань, на які спрямована.

Також ми відмінно знаємося на нормах міграційного законодавства. Тому до нас нерідко звертаються наші співвітчизники, які перебувають за кордоном та потребують оперативних і компетентних відповідей на актуальні для себе питання. Консультація можлива по відеозв’язку, тому ви можете контактувати з нами у комфортний для себе спосіб.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація