Довідка з військкомату для виїзду за кордон у воєнний час

"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

Довідка з військкомату для виїзду за кордон у воєнний час

Час прочитання: 3 хв.

Питання, чи потрібна довідка з військкомату для виїзду за кордон, цікавить багатьох людей. У тому числі, із цим запитом звертаються клієнти юридичної компанії «Приходько та партнери». Пропонуємо ознайомитися з цією темою докладніше, а ще – дізнатися, чим у цьому контексті може стати корисною допомога нашої команди.

У чому різниця між зняттям та виключенням з обліку?

Часто можна побачити у різних джерелах, що терміни зняття та виключення з обліку плутають. Але вони є різними за своєю суттю та правовими наслідками. Зняття з обліку відбувається тоді, коли людині потрібно переїхати в іншу місцевість та стати на облік там.

Щодо виключення з обліку, ця процедура є зовсім іншою. Виключеними з обліку є різні категорії людей – наприклад, військовозобов'язані, яких призвали на службу, курсанти військових вишів. Але, крім них, з військового обліку виключають ще низку громадян. Розглянемо детальніше, хто до них належить. Отже, у ключі нашої теми йдеться про:

  • тих, кого було визнано непридатними до служби, про що є відповідне рішення військово-лікарської комісії;
  • люди, які раніше були на обліку, але переступили межу граничного віку, передбаченого для перебування у запасі.

Також тут маються на увазі люди, щодо яких анульовано українське громадянство; раніше засуджені за тяжкі та особливо тяжкі злочини; направлені до виправних установ або на примусове лікування; померлі або зниклі безвісти.

Однак у контексті нашої теми наголосимо саме на категоріях, які окремо винесені до списку. Незважаючи на те, що людина може мати всі підстави для виїзду, їх потрібно підтвердити відповідною довідкою з військкомату про виключення з військового обліку. Інакше є ризик проблем на кордоні.

У чому зазвичай виникають проблеми на практиці?

Попри чіткість норм законодавства, практично часто спрацьовує людський чинник, і навіть – банальна бюрократія. Це веде до того, що людині буває важко отримати необхідний документ, для якого має достатньо підстав. Саме тому юридичний супровід такого питання є важливим та значущим. Особливо – у ситуаціях, коли потрібно вирішити питання швидко, а за кордоном уже є певні плани. У разі юридична допомога дає можливість не затягувати, а, навпаки, прискорити вирішення важливого питання. А самі співробітники військкомату, як показує практика, зовсім по-іншому взаємодіють із людиною, інтереси якої представляють професійні юристи.

 

Які послуги ми пропонуємо?

Компанія «Приходько та партнери» пропонує клієнтам широкий перелік послуг, що є актуальними на сьогодні. Однак ключовими з них є:

  • Консультування. Наприклад, якщо ви хочете отримати таку довідку самостійно, а терміни не кричать, ми зорієнтуємо вас в алгоритмі дій.
  • Повний юридичний супровід. Мається на увазі представництво інтересів клієнта у процесі взаємодії з військкоматом. Це суттєво полегшує вирішення питання, оскільки адвокат має набагато більше знань і повноважень для того, щоб ефективно впливати на ситуацію.

Наша команда докладає всіх зусиль для того, щоб допомогти своїм клієнтам ефективно. Ми знаємо, з якими труднощами вони часто стикаються, коли йдеться про отримання тих чи інших документів від військкомату. Тому ми допомагаємо професійно, коли вам потрібна довідка з військкомату для виїзду за кордон у воєнний час.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація