Довідка про підтвердження громадянства дитини в Польщі

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Довідка про підтвердження громадянства дитини в Польщі

Час прочитання: 3 хв.

Якщо ви проживаєте з дитиною в Польщі і вона потребує оформлення свого закордонного паспорта (до 12 років) або внутрішнього паспорта у вигляді ID-картки (починаючи з 14 років), спочатку потрібно оформити спеціальну довідку, за допомогою якої підтверджується громадянство України. Документи подаються у відповідній консульській установі.

Довідка про підтвердження громадянства дитини в Польщі - fast timeСкільки часу виготовляється довідка?

Для виготовлення довідки передбачено офіційний законний термін 3 місяці. Однак професійний юридичний супровід від фахівців, які спеціалізуються на міграційному праві, може в значній мірі пришвидшити цю процедуру. Саме такі юристи працюють в команді нашого адвокатського бюро.

«Приходько та партнери» – це колектив експертів, які добре знають свою роботу, мають налагоджені алгоритми дій у поширених клієнтських запитах та можуть подбати про те, аби ви отримали довідку про підтвердження громадянства дитини в Польщі протягом 3 тижнів.

Довідка про підтвердження громадянства дитини в Польщі - agreement02 1Що потрібно знати про згоду дитини в таких випадках?

До 14 років громадянство дитини може визначатися за волею батьків при наявності відповідних законних підстав. Однак з 14 років потрібна згода самої дитини, аби вона могла стати громадянином України.

Довідка про підтвердження громадянства дитини в Польщі - information appУ яких випадках така довідка є необхідною?

Отож, оформлення довідки, яка підтверджуватиме наявність у дитини громадянства України, потрібне в таких випадках, коли:

  • дитина народилася за кордоном, а законодавство країни її народження дає право претендувати на тамтешнє громадянство;
  • дитина має одного чи двох батьків іноземців, тож може претендувати на громадянство іншої держави за походженням.

У таких спірних ситуаціях, коли дитина має кілька варіантів вибору громадянства, потрібне підтвердження того, що батьки та/або вона сама (по досягненню відповідного віку) мають волевиявлення щодо того, аби це було саме громадянство України.

 

Довідка про підтвердження громадянства дитини в Польщі - photo 2022 07 13 16 54 21 2

Довідка про підтвердження громадянства дитини в Польщі - group protectionЧому варто звернутися до нас?

Попри те, що українське законодавство у міграційних питаннях видається достатньо чітким, є цілий ряд складних питань, з якими люди стикаються на практиці в конкретних ситуаціях. Тож логічним та природним рішенням стає звернення до юристів, які допомагають розібратися в актуальній темі, не шукаючи дані у відкритих джерелах, де об’єктивна аналітика часто іде упереміш з викривленою інформацією.

 

Якщо говорити про послуги, які в контексті міграційного права надає наша команда, то їх можна розділити на 2 великі категорії:

  • консультації;
  • юридичний супровід.

Консультаційна допомога буде актуальною, якщо ви маєте запит розібратися у правових нормах, які є актуальними конкретно у вашій ситуації. Щодо супроводу, то тут йдеться про взаємодію з відповідними уповноваженими державними органами. Як вже зазначалося, ми здатні суттєво пришвидшити таку взаємодію, адже маємо достатньо важелів законного впливу, за допомогою яких юрист може максимально ефективно працювати на результат для свого клієнта. Тож вам не доведеться чекати кілька довгих місяців на таку просту процедуру, коли все можна зробити буквально за кілька тижнів.

Звертайтеся – і наша команда допоможе вам вирішити складні питання значно простіше, ніж це було б у випадку, якби ви діяли самотужки.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація