Фото: Допомога адвоката у кримінальному процесі. Ціна консультації адвоката з кримінальних проваджень

«Ми гарантуємо Вам якісний та професійний захист у кримінальному провадженні!»

Звоненко Олена Олександрівна
E-mail
zvonenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-91

Спеціалізується на злочинах у військовій сфері, а також є експертом з кримінальних правопорушень проти безпеки руху та експлуатації транспорту

Зв'язатися зараз

Допомога адвоката у кримінальному процесі. Ціна консультації адвоката з кримінальних проваджень

Час прочитання: 2 хв.

Відповідно до чинного законодавства України, кожен громадянин має право на отримання професійної правової допомоги. Кожен має вільно обирати захисника своїх прав та свобод. В нашій країні кваліфіковану правничу допомогу надають адвокати. Фахівці нашої юридичної компанії PRIKHODKO & PARTNERS здійснюють представництво інтересів своїх клієнтів у суді, а також захищають осіб, обвинувачених у вчиненні кримінального правопорушення.

Адвокат з кримінальних проваджень: особливості функціонала

Кримінальне провадження – це специфічний вид діяльності відповідних державних органів (прокуратури, досудового розслідування, суду). Результат цього виду діяльності – прийняття відповідного рішення. В процесі розслідування та подальшого судового розгляду кримінальних справ юридичні та фізичні особи можуть стати учасниками кримінально-процесуальних відносин. При цьому вони мають свої законні інтереси, права та обов’язки. Все залежить від того, який статус має суб’єкт справи: потерпілий, підозрюваний, свідок, відповідач та ін.

Професійні адвокати PRIKHODKO & PARTNERS прослідкують, щоб права всіх учасників кримінального процесу були захищені та, зрештою, органи судової влади винесли обґрунтоване рішення у кримінальній справі. Правова допомога адвоката – запорука ефективного захисту інтересів підозрюваного або обвинуваченого.

В юридичній практиці кримінальний процес – один з найскладніших. Він вимагає побудови аргументованої лінії захисту. Саме тому наші адвокати прикладають всі необхідні зусилля для винесення позитивного рішення щодо особи підозрюваного.

Головне завдання адвокатів PRIKHODKO & PARTNERS – доведення  невинуватості клієнта та винесення виправдувального вироку. Окрім цього, ми можемо домогтися перекваліфікації статті, умовно-дострокового звільнення, зміни статусу учасника кримінального провадження, скорочення терміну покарання та ін.

Таким чином, адвокат з кримінальних проваджень надає наступну правову допомогу:

  • Захист конкретної особи (обвинуваченого, підсудного, підозрюваного, засудженого, виправданого).

В будь-якому випадку, наші адвокати зможуть відстояти Ваші інтереси, законні права відповідно до чинного українського законодавства.

  • Представництво

Адвокати PRIKHODKO & PARTNERS будуть надійними представниками Ваших інтересів в державних органах різних інстанцій.

  • Консультування та інформування

Ми надаємо наших клієнтам детальну інформацію щодо вчинених кримінальних правопорушень та відповідальності за визначеними статтями.

Ціна консультації адвоката з кримінальних проваджень

Ціна консультації адвоката з кримінальних проваджень, а також надання необхідних послуг, залежить від багатьох факторів. Серед них: складність справи, наявність доказів, кількість часу, яку адвокат має витратити для задоволення вимог клієнта. Дуже важливий фактор – професійність та досвідченість адвоката.

Для розрахунку вартості послуг адвоката у кримінальному процесі  заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
zvonenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-91

Спеціалізується на злочинах у військовій сфері, а також є експертом з кримінальних правопорушень проти безпеки руху та експлуатації транспорту

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація