Фото: ДОПОМОГА АДВОКАТА НА СУДОВОМУ ПРОЦЕСІ – Адвокат на стадії судового слідства

«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»

Ковальов Артем Вадимович

Експерт в галузі кримінального, адміністративного та цивільного права. Спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі

Зв'язатися зараз

ДОПОМОГА АДВОКАТА НА СУДОВОМУ ПРОЦЕСІ – Адвокат на стадії судового слідства

Час прочитання: 2 хв.

 Кожна людина дотримується думки, що їй не доведеться в житті стикатися з кримінальним правом. Чому законослухняному громадянину потрібно замислюватися про такі питання?

 Однак ніхто не звертає увагу на звичайний збіг обставин, до яких ми можемо бути не готові. У такій ситуації може опинитися навіть законослухняна людина. Наприклад, доведеться захищатися від грабіжників, маніяків або піти на злочин у безвихідній ситуації. Незважаючи на конкретну причину того, що сталося, потрібна термінова допомога і юридичний захист адвоката у кримінальних справах.

 Юридична компанія «Приходько та партнери» пропонує кваліфіковані послуги адвоката, який проконсультує кожного, хто звернувся за допомогою, а в подальшому надасть грамотний юридичний захист в суді.

 Адвокат на стадії судового слідства

 Судове слідство або, якщо бути більш точним, судовий розгляд є однією з найважливіших стадій всього кримінального провадження, в процес може увійти адвокат в якості захисника. Адже на цьому етапі судом, серед іншого, досліджуються докази, представлені стороною обвинувачення і стороною захисту.

 Адвокат може брати участь в процесі дослідження доказів при допиті обвинувачених, потерпілих, свідків, експертів. І тут клієнт покладає на адвоката особливі надії. Адже, сам клієнт, як правило, не може визначити коли, кому і яке питання потрібно задати. Адвокат має право захищати інтереси свого клієнта. І тому до кожного допиту адвокат, на стадії судового слідства, повинен якісно підготуватися. Адвокат, захищаючи інтереси свого клієнта в кримінальному процесі на стадії судового слідства зобов'язаний захистити свого клієнта застосовувати тактовні прийоми захисту.
Також в процесі судового розгляду судом досліджуються речові докази, документи, висновки експертів.

 Адвокат зобов'язаний вивчити кожне доказ на предмет його належності, допустимості, достовірності, а всі зібрані докази в сукупності - на предмет достатності для прийняття судом відповідного рішення.

 На стадії судового провадження в суді першої інстанції адвокатами юридичної компанії «Приходько та партнери» надається правова допомога:

  • обвинуваченому;
  • юридичній особі, щодо якої здійснюється провадження;
  • потерпілому;
  • цивільному позивачеві або відповідачу.

Адвокати юридичної компанії «Приходько та партнери» здатні відстояти інтереси свого клієнта в судах першої, апеляційної інстанції, а також в Верховному суді:

  • підготовка необхідного пакета процесуальних документів;
  • представництво інтересів клієнта в суді;
  • супровід допиту свідків, потерпілого і т.д. ;
  • пошук і подача нових аргументів на захист позиції клієнта;
  • оспорювання рішень попередніх інстанцій.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Експерт в галузі кримінального, адміністративного та цивільного права. Спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація