E-mail
yarmoliuk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Спеціаліст практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі стартап-проектів.

Зв'язатися зараз

ДОДАТОК «КОНСУЛЬТАНТ» ВИРІШИТЬ ВАШІ ЮРИДИЧНІ ПРОБЛЕМИ

Додаток «Консультант» являє собою досить молодий проект у сфері юриспруденції. При цьому він займає одне з передових місць у сфері онлайн-юриспруденції, так як використовує здобутки іт-сфери. Засновником та розробником ідеї є Юридична компанія «Приходько та партнери», яка протягом багатьох років практичної діяльності стала лідером серед компаній свого сегменту. Оскільки рух вперед можливий лише шляхом вдосконалення, а світ впевнено йде у напрямку діджиталізації, ЮК «Приходько та партнери» вирішило використовувати сучасні можливості та нові підходи у сфері юриспруденції, втіленням чого є проект «Консультант».

Тож які переваги додатку?

Найперше це значна економія часу. Можливість швидко отримати відповідь на питання не виходячи з дому або не відриваючись від власного робочого процесу. Тепер Вам не потрібно здійснювати запис та підлаштовуватися під графік певного спеціаліста, не потрібно стояти в чергах. Все здійснюється в режимі онлайн: задаєте питання, а юрист відразу його бачить і починає давати власну відповідь. Ви платите не за час, який витрачає юрист надаючи відповідь, як при звичайній консультації, а за фактичний результат роботи. При цьому спеціаліст зацікавлений дати найбільш повну та вичерпну відповідь, адже після консультації у Вас є можливість здійснити оцінку від якої залежить оплата роботи. З додатком «Консультант» Вам не потрібно витрачати час на самостійне вивчення нормативної бази, перевірку чинності того чи іншого нормативно-правового акта або дослідження судової практики. Все що потрібно зробити – просто написати запитання і отримати відповідь від практикуючого юриста або адвоката, який оперативно та якісно це зробить замість Вас! Це все про проект «Консультант».

Основна ідея «Консультанта» – дати можливість кожному громадянину в будь-яку пору доби отримати правову допомогу.

Так, відповідно до статті 59 Конституції України, кожен має право на професійну правничу допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав. Таким чином, проект «Консультант» направлений на реалізацію державних конституційних гарантій.

Найбільш поширеними питаннями, з якими звертаються громадяни до наших спеціалістів є наступні:

  • Сімейні питання;
  • Питання успадкування майна;
  • Питання захисту прав споживачів;
  • Трудові питання (в тому числі випадки незаконних звільнень);
  • Питання сплати податків;
  • Питання оскарження постанов про адміністративні правопорушення;
  • Питання оскарження постанов та протоколів щодо порушення Правил дорожнього руху та ін.

Спробувавши одного разу, Ви будете використовувати «Консультант» й надалі. Обирайте тільки прогресивні ідеї. Додаток «Консультант» знайде вирішення для будь-якого питання, навіть нестандартного.

Тому скоріше переходьте за посиланням consultant.net.ua та завантажуйте додаток на свій смартфон.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація