Додаткові види грошового забезпечення військовослужбовців

"Аmаt victoria curam – перемога любить старанність".

Колганов Іван Володимирович

Керівник практики військового права

E-mail
kolhanov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-09

Спеціалізується на адміністративному праві, перерахунку пенсій для колишніх міліціонерів та військовослужбовців, у тому числі (СБУ, НГУ, ДСНС, ДПСУ, СЗР), спеціаліст з військового права.

Зв'язатися зараз

Додаткові види грошового забезпечення військовослужбовців

Час прочитання: 3 хв.

Дбаючи про належне грошове забезпечення військовослужбовців, держава робить усе необхідне, аби упорядкувати види ГЗ та уникнути плутанини. Пропонуємо вашій увазі більш детально ознайомитися з цією темою, зокрема – з додатковими видами грошового забезпечення. Також ми розповімо, чим може бути корисною допомога адвокатського бюро «Приходько та партнери» в клієнтських запитах, пов’язаних з цією темою.

Додаткові види грошового забезпечення військовослужбовців - audit testЯкими бувають види грошового забезпечення військових?

Отож, грошове забезпечення складається з:

  • щомісячних основних видів ГЗ;
  • щомісячних додаткових видів ГЗ;
  • одноразових додаткових видів ГЗ.

Коли ми говоримо про основні щомісячні види грошового забезпечення, то це:

  • посадовий оклад;
  • надбавка за вислугу років;
  • оклад згідно з військовим званням.

Саме з них військовим пенсіонерам було здійснено перерахунок пенсій у 2018 році в автоматичному режимі. Це відбулося за рахунок того, що збільшився посадовий оклад. Відповідний перерахунок передбачила постанова Кабміну № 103. Однак під час цієї процедури не було враховано додаткові щомісячні види грошового забезпечення, у зв’язку з чим військовослужбовці масово подають до суду, починаючи з 2019 року. І, варто зазначити, що ці справи є виграшними.

 

Додаткові види грошового забезпечення військовослужбовців - gry 4909 1

Додаткові види грошового забезпечення військовослужбовців - information deskЩо належить до щомісячних додаткових видів грошового забезпечення?

Питання додаткових видів щомісячного грошового забезпечення для військових передбачено Постановою КМУ № 704, а для міліціонерів на пенсії – Постановою № 988. До таких видів ГЗ належать надбавки, доплати, підвищення посадового окладу. Також йдеться про винагороду тим військовим, які обіймали посади, пов’язані з кіберзахистом та кібербезпекою.

Щодо одноразових видів ГЗ, до яких належать винагороди та допомоги, то вони не входять до того складу ГЗ, який визначає розмір пенсії військового чи міліціонера. Саме так свідчить практика Верховного Суду України.

Додаткові види грошового забезпечення військовослужбовців - group protectionЧим може бути корисною допомога хороших юристів?

Отож, коли Пенсійний фонд не враховує додаткові щомісячні види грошового забезпечення, це веде до того, що військовий або міліціонер на пенсії не отримує той обсяг пенсійного забезпечення, який йому реально належить. Якщо проаналізувати це з точки зору цифр, то за накопичувальним принципом виходить достатньо відчутний показник. Тому не варто змирятися з такою ситуацією. Кваліфіковані фахівці допоможуть відстояти ваші права та інтереси.

 

Іноді клієнти питають про те, чи можна в таких випадках обійтися без суду. На жаль, практика звернень свідчить про те, що лише судове рішення стає тим остаточним аргументом, який змушує Пенсійний фонд діяти в інтересах пенсіонера у таких випадках. Тому, замість того, аби заперечувати об’єктивну реальність, варто зрозуміти, яку стратегію обрати.

Найкращою стратегією буде довірити представництво своїх інтересів тим, хто добре на тому розуміється та має великий досвід в ідентичній категорії справ. Саме такі фахівці працюють в адвокатському бюро «Приходько та партнери». Тож ми проконсультуємо вас, складемо грамотну позовну заяву та забезпечимо ефективне представництво ваших інтересів у суді.

Не відкладайте вирішення нагальних питань, пов’язаних з виплатою пенсії. Чим швидше ви почнете діяти, тим швидше зможете отримувати саме таку пенсію, якою вона має бути.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація