Добровільна ліквідація підприємств процедурою банкрутства

«Кожен хто співпрацює з нами - звільняє себе від обтяжливих кредитів. Ми оформлюємо банкрутство "під ключ" по всій Україні!»

Колесник Ілля Олександрович

Експерт з банкрутства, списання боргів по кредитам. Спеціалізується на процедурі банкрутства і реструктуризації боргів фізичних осіб та ФОП, скарженні виконавчих проваджень, знятті арешту з рахунків, оскарженні штрафних санкцій.

Зв'язатися зараз

Добровільна ліквідація підприємств процедурою банкрутства

Час прочитання: 2 хв.

Що таке добровільна ліквідація через банкрутство?

Добровільна ліквідація підприємства процедурою банкрутства - це особливий вид добровільної ліквідації, коли власники самі ініціюють банкрутство фірми, розуміючи що вона має великі борги й не в змозі їх віддати, а також оптимізує процес закриття бізнесу і дозволяє максимізувати вигоди для всіх учасників.

Переваги добровільної ліквідації через банкрутство

Добровільна ліквідація підприємства через процедуру банкрутства має значні переваги порівняно зі звичайним способом ліквідації.

  1. Це дозволяє уникнути складного процесу примусової ліквідації через банкрутство, оскільки власники самі ініціюють процедуру. Таким чином вони контролюють і прискорюють процес ліквідації.
  2. Така процедура зменшує ризики для власників та керівників, пов'язані з порушенням законодавства при звичайній ліквідації.
  3. Продаж активів на аукціоні за ринковими цінами дозволяє отримати максимальну виручку та задовольнити вимоги кредиторів в більшому обсязі.

Отже, добровільна ліквідація через банкрутство оптимізує процес закриття бізнесу, зменшує ризики та збільшує вигоди для учасників.

Недоліки добровільної ліквідації через банкрутство

Також не потрібно забувати про недоліки добровільної ліквідації підприємства процедурою банкрутства аби бути озброєним в процесі провадження таких заходів.

До таких недоліків відносяться:

  • Витрати на проведення процедури. Процедура добровільної ліквідації підприємства процедурою банкрутства вимагає певних витрат, пов'язаних з оплатою послуг, проведенням аукціону тощо.
  • Тривалість процедури. Попри те, що така процедура є менш складною, вона може бути достатньо тривалою.

Проте, зважуючи всі за та проти, важливо розуміти, чого саме потребує компанія та які цілі є пріоритетними.

Етапи добровільної ліквідації через банкрутство

  1. Власники чи засновники приймають рішення ліквідувати фірму через банкрутство - розуміючи, що вона неспроможна розрахуватися з боргами.
  2. Створюється ліквідаційна комісія власником чи уповноваженою ним особою.
  3. Ліквідаційна комісія сповіщає всіх кредиторів про початок процедури банкрутства і ліквідації в порядку, встановленому законом.
  4. Розробляється детальний план ліквідації з визначенням термінів та етапів.
  5. Все майно компанії виставляється на аукціон та продається за ринковими цінами.
  6. Гроші від продажу розподіляються між кредиторами для виплати боргів.
  7. Після завершення процедури фірму виключають з реєстрів.

Як почувати себе впевненим в такій нелегкій ситуації?

Добровільна ліквідація підприємства процедурою банкрутства є дійсно складним процесом, який вимагає спеціальних знань та досвіду у сфері банкрутства. Адже потрібно дотримуватися усіх юридичних процедур, правильно оформити документи, провести інвентаризацію, оцінку та продаж активів, розподілити кошти між кредиторами.

Тому краще звернутися до професійних юристів, які супроводжуватимуть цей процес - розроблять план, надаватимуть консультації, представлятимуть інтереси в суді. Правильним рішенням буде, звернутися до компанії "Приходько та партнери", фахівці якої мають значний досвід у сфері банкрутства.

Кваліфіковані юристи завжди готові допомогти вам оптимізувавши процес та захистить від можливих ризиків.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Експерт з банкрутства, списання боргів по кредитам. Спеціалізується на процедурі банкрутства і реструктуризації боргів фізичних осіб та ФОП, скарженні виконавчих проваджень, знятті арешту з рахунків, оскарженні штрафних санкцій.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація