Державні гранти для бізнесу

"Наша робота — витончені стратегії успіху, що відкривають двері до фінансових ресурсів."

Грицай Микола Ігорович

Керівник відділу грантів та залучення інвестицій

E-mail
grytsai@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-71

Фахівець з пошуку та отримання грантів, розробки бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій

Зв'язатися зараз

Державні гранти для бізнесу

Час прочитання: 3 хв.

У зв’язку із активними бойовими діями по всій території України, які на сьогодні тривають вже більше двох років, велика кількість громадян вимушена була закривати власний бізнес.

Безумовно це негативно вплинуло на загальний економічний розвиток країни. А тому для підтримки існуючих підприємств було розроблено державну урядову програму “Єробота”, яка набрала широкого застосування серед наших співвітчизників.

Однак, які гранти можна отримати від держави знає не кожна особа. В чому і наявна актуальність обраної тематики. У цій інформаційній статті ми поговоримо про те, які існують державні гранти для бізнесу.

Чому державні гранти для бізнесу популярні в Україні? 

Залучення додаткових інвестицій для здійснення підприємницької діяльності – це той ключовий аспект, що переслідує будь-яка особа, адже кожен бажає, щоб його власний бізнес був успішний на практиці та приносив постійно прибуток.

А тому для розвитку існуючого підприємства громадяни зазвичай використовують грантову підтримку. Започаткування урядової програми “Єробота” в 2022 році дало поштовх українцям користуватись не тільки вагомою допомогою від держави, а і створювати робочі місця для підтримки економіки країни та постійно наповнювати державний бюджет за рахунок сплати податків.

Тому і до сьогодні дана програма користується великою популярністю серед українців.

Які існують державні гранти для бізнесу в 2024 році?

  Всього можна виділити п’ять основних програм для бізнесу від держави, а саме:

  • Грантова програма для відкриття власної справи – передбачає отримання фінансування від 50 тисяч до 250 тисяч грн. Брати участь на конкурсній основі у даній програмі можуть громадяни, що тільки планують створити власне підприємство, діючі ФОП та юридичні особи;
  • Грантова програма на сад – передбачає отримання фінансування в розмірі від 140 тисяч до 400 тисяч грн на 1 га, але при умові, що допомога буде становити не більше 70% вартості самого проекту. Брати участь на конкурсній основі у даній програмі можуть лише ФОП та юридичні особи;
  • Грантова програма на теплицю - передбачає отримання фінансування в розмірі від 2 млн до 7 млн грн, в залежності від загальної площі побудови теплиці. Мінімальна площа 0,4 га, а максимальна - 2,4 га. Брати участь на конкурсній основі у даній програмі можуть лише ФОП та юридичні особи;
  • Грантова програма на переробне підприємство - передбачає отримання фінансування в розмірі до 8 млн грн, але при цьому грантоотримувачу потрібно буде створити щонайменше 25 нових робочих місць. Брати участь на конкурсній основі у даній програмі можуть громадяни, що тільки планують створити власне переробне підприємство, діючі ФОП та юридичні особи;
  • Грантова програма для ветеранів та членів їхніх сімей - передбачає отримання фінансування в розмірі від 250 тисяч до 1 млн грн. Брати участь на конкурсній основі у даній програмі можуть громадяни, які брали безпосередню участь у бойових діях, отримали інвалідність внаслідок війни, а також їхні офіційні чоловіки та дружини.

Самостійне отримання державного гранту для бізнесу є не простою задачею, адже потребує наявності достатніх юридичних знань щодо правильної подачі документів.

А тому для вирішення такої ситуації на практиці слід звертатися до професійних юристів із адвокатського бюро “Приходько та партнери”.

Наші фахівці допоможуть клієнтам компанії успішно отримати грошове фінансування за будь-якою попередньо обраною грантовою програмою, адже ми цілком розуміємось на даному питанні. Звертайтесь!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація