Фото: Державна реєстрація права власності на квартиру в новобудові

"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Державна реєстрація права власності на квартиру в новобудові

Час прочитання: 2 хв.

З розвитком ринку первинного житла для багатьох стало актуальним оформлення права власності на квартиру в новобудові. На сьогоднішній день оформити право власності на квартиру в новому будинку стало набагато простіше. Це пов’язано з тим, що для інвестора оформлення квартири в новобудові стало найменш бюрократичним, документальна навантаження зменшилося.

Забудовники при введенні в експлуатацію будови подають всі необхідні документи, які зберігаються в цифровому вигляді. До кожного протоколу, який відкривається за запитом при реєстрації, прикріплюються їх копії.

При поданні неповного пакета документів держреєстратор призупинить процес, і реєстрація права власності на житло не буде здійснена до усунення причин. Тривалість такого проміжку часу становить 30 робочих днів, про що прописано в чинній процедурі. Якщо не вкластися в цей термін, держреєстратор буде змушений відмовити і припинити оформлення права власності на квартиру в новобудові або на нежитлову нерухомість.

Перелік документів, необхідний для оформлення квартири в новобудові у власність

Разом з заявою, щоб отримати право власності на квартиру в Києві або Київській області, власник надає державному реєстратору такі документи:

  • договір інвестора з забудовником (інвестиційна угода, договір пайової участі або купівлі-продажу);
  • виписка про те, що власник бере участь в інвестиційній діяльності;
  • технічний паспорт на квартиру в новобудові, який виготовляє будь-яке БТІ в Києві або в Київській області;
  • квитанція, що підтверджує оплату необхідного держмита.

Якщо державним реєстратором було прийнято задовільне рішення, то до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно вноситься запис і видаються документи на право власності. На сьогоднішній день це витяг з реєстру речових прав.

Оформлення квартири в новобудові, яке передбачає, що власник отримає документи на право власності, здійснюється тільки після реєстрації в Держреєстрі. Договір купівлі-продажу не може підтверджувати право власності на квартиру. Після введення будівлі в експлуатацію необхідно обов’язково звернутися до БТІ в Києві для отримання техпаспорта і пройти реєстрацію у Держреєстрі.

Юристи адвокатського бюро «Приходько та партнери» нададуть Вам повний спектр юридичних послуг на всіх стадіях процесу реєстрації.

Скориставшись нашими послугами Ви швидко та якісно реалізуєте своє право на володіння, користування та розпорядження об’єктами нерухомого майна. Залиште заявку на нашому сайті у формі нижче для розрахунку ціни реєстрації права власності на квартиру.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація