Фото: DATA-SCANNER – СКОРО В МОБІЛЬНОМУ ЗАСТОСУНКУ КОНСУЛЬТАНТ

«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

DATA-SCANNER – СКОРО В МОБІЛЬНОМУ ЗАСТОСУНКУ КОНСУЛЬТАНТ

Час прочитання: 4 хв.

Мета проєкту. Постійний моніторинг відкритих баз даних для активного повідомлення користувачів про наявні порушення, штрафи, кредитні заборгованості, аліментні заборгованості, відкриті виконавчі провадження щодо таких осіб, відомості про банкрутство, судові спори з метою своєчасного запобігання притягнення осіб до відповідальності або надання юридичних послуг особам, що цього потребують.

Яка цільова аудиторія вашого проекту?

Користувачі додатку, чоловіки та жінки, що проживають на всій території України та мають від мінімальної зацікавленості у правових питаннях та свого правового статусу до чітко-сформульованого запиту на юридичну послугу у віці від 19 років. З них можемо виокремити військовозобов’язаних чоловіків у віці від 19 до 60 років, що проживають на всій території України а також жінки у віці від 19 до 60 років, що переважно проживають у центральній, північній та західній частинах України.

Яку проблему вирішує ваш проект для його цільової аудиторії?

Виявлення та повідомлення користувачів додатку (проекту) про їхні відкриті дані, про які вони можуть бути не поінформовані належним чином з боку державних органів, задля їх інформування та вирішення їх питань та проблем нашими юристами, одночасно з тим, формуючи прозорий та вільний доступ до таких даних, усуваючи корупційний елемент, що може виникнути на етапі повідомлення особи про наявність боргів або інших зобов’язань (порушень).

Як ви визначили цю проблему?

Кількість наявних боргів в українців.

Статистика свідчить, що станом на серпень 2022 року, кількість боргів в українців становила 7 881 186.

Кількість наявних боргів у підприємців.

За час ведення активних бойових дій в Україні податковий борг виріс на 15% — на 16,8 млрд гривень. Наразі сума заборгованостей по податках складає понад 124 млрд грн.

Кількість нових відкритих підприємств (ФОП\юрособи).

З моменту повномасштабного вторгнення рф в Україну було зареєстровано більше 51 тисячі нових бізнесів. З них 43 тисячі — це ФОПи та 8 тисяч юридичних осіб.

На початку червня було зафіксовано новий рекорд реєстрацій ФОПів — 4652 підприємця.

За рік загальна кількість виконавчих проваджень за борги українців також зросла на 33%.

 

Якщо у серпні 2020 було відкрито 4 665 510 проваджень, то у серпні 2021 ця сума збільшилась до 6 219 371. Наразі кількість стягнень становить 7% від усіх проваджень про заборгованості.

2.2 584 779 млн штрафів на суму в 1 029 217 060 гривень було виписано минулого року завдяки системі автофіксації. Кількість всіх несплачених штрафів за порушення ПДР в Єдиному реєстрі боржників рік у рік збільшується. За 2021 році їх кількість зросла на 19% та становить 1 327 440 штрафів.

Понад 1,5 мільйонів штрафів за порушення Правил дорожнього руху виписали камери автофіксації за 9 місяців поточного року.

Нові дані свідчать про те, що ЄРБ зупинив ріст за час повномасштабного вторгнення. Адже, для порівняння, за аналогічний період у 2021 році було зафіксовано вдвічі більше виконавчих проваджень за борги — майже 944 000.

Найбільше зростання зафіксоване у наступних категоріях:

  • штрафи за адміністративні правопорушення — +107 тисяч;
  • штрафи за порушення ПДР — +100 тисяч;
  • заборгованості за «комуналку» — + 52 тис.

В чому суть проекту?

Основні переваги інновації: наявність мобільного додатку, система якості - відсіює фахівців низького рівня, система автоматичного руху коштів, можливість швидкого реагування на запити клієнтів, зручна система співпраці з іншими компаніями. Кожен користувач переглядатиме аналітику + кожен _-й замовлятиме послугу з усунення проблем.

Антикорупційний ефект. Антикорупційний ефект полягає в мінімізації бюрократичних процесів, які виникають, коли особа хоче дізнатись про свої порушення та заборгованості та усунути їх. Також полягає у прозорості та доступності інформації, яка знаходиться в різних відкритих та закритих електронних базах даних, і отримання якої в деяких випадках є досить складним; можливості безконтактного отримання такої інформації. Не менш важливим є прозорий рейтинг юристів/адвокатів, які потенційно можуть усунути проблему клієнтів.
Наявність подібного застосунку дозволяє швидко та ефективно без людського фактору отримувати виключно актуальні дані щодо своєї персоналії.

Яку користь для суспільства несе ваш проект?

Оскільки багато людей не знають про свої заборгованості, відкритті провадження, судові спори - запровадження “DATA-SCANNER” наддасть змогу проінформувати та повідомити населення про їх існування, і в подальшому клієнти за допомогою додатку Консультант зможуть скористатися допомогою юриста для вирішення таких проблем. Тобто наш проект закриває одразу декілька потреб населення - інформування про проблему та її вирішення.

Очікуйте оновлення мобільного застосунку КОНСУЛЬТАНТ - https://consultant.net.ua/

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація