Дача хабара – відповідальність та ціна допомоги адвоката в суді

«Ми захистимо Вас у Вашому кримінальному провадженні!»

Панасенко Олексій Олександрович

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз

Дача хабара – відповідальність та ціна допомоги адвоката в суді

Час прочитання: 3 хв.

Хабарництво — достатньо комплексне поняття. Воно охоплює самостійні, однак, при цьому, взаємопов'язані злочини, а саме: одержання хабара, давання хабара, провокація хабара (статті 368, 369, 370 Кримінального кодексу України). Всі ці злочини мають спільний об'єкт, предмет, зміст та характер. Однак, одержання хабара вважається найбільш небезпечним з проявів хабарництва. Якщо Вам потрібна допомога адвоката в справі про давання хабара, адвокати Приходько та Партнери зможуть надати Вам відповідні професійні послуги. Наші адвокати у кримінальних справах суттєво мінімізують відповідальність за статтею 369 Кримінального кодексу України — пропозиція або давання хабара. 

Законодавча база питання

Для початку зазначимо, що в українському законодавстві не міститься визначення терміну “хабар”. Його замінило словосполучення  “неправомірна вигода”. Відповідно до статей 368-370 Кримінального кодексу України, неправомірна вигода полягає в наданні  цінностей, грошей, послуг державним службовцям з метою отримання бажаного результату: незаконних дій/бездіяльності/отримання певних преференцій. 

Сучасним кримінальним законодавством розподілено категорії осіб, які дають та приймають хабар. Всі сторони правопорушення піддаються кримінальному переслідуванню. 

Розглянемо це більш детально на основі статті 369 ККУ — пропозиція або давання хабара. Відповідно до цієї статті, за давання хабара настає наступна відповідальність:

  1. За пропозицію хабара — штраф до 250 НМДГ.
  2. Давання хабара — обмеження волі до 5-ти років. При наявності таких обтяжувальних обставин, як повторне вчинення правопорушення, за попередньою змовою, групою осіб — позбавлення волі строком до 10-ти років з конфіскацією майна.

Важливо: в деяких випадках особа, яка пропонувала чи давала хабар, звільняється від відповідальності. Мова йде про випадки, коли мало місце вимагання хабара або особа добровільно зізналась в даванні хабара службовій особі.

Допомога професійних адвокатів в справі про давання хабара

Адвокати нашого юридичного бюро мають необхідні теоретичні знання та багаторічний практичний досвід з захисту інтересів прав осіб, яких підозрюють або обвинувачують у вчиненні корупційних дій, пов'язаних з даванням хабаря. Ми надаємо якісні юридичні послуги на всіх етапах справи:

  • Консультування.
  • Оформлення скарг, заяв, клопотань.
  • Виявлення додаткових доказів, які зможуть підтвердити невинуватість особи.
  • Пошук свідків.
  • Формування правильно вибудованої стратегії захисту.
  • Захист інтересів підозрюваного в суді. 

Наші адвокати обов'язково з'ясують всі обставини справи, які допоможуть спростувати підозру в даванні хабара. Ми проаналізуємо всі докази сторони обвинувачення з точки зору їх допустимості та належності. Такі дії дозволять виключити або пом'якшити кримінальну відповідальність. 

Ми допоможемо Вам відстояти честь та гідність, доведемо Вашу невинуватість або відсутність складу злочину. Найкраще Ваше рішення — довірити цю справу справжнім професіоналам — адвокатам Приходько та Партнери. Наші адвокати по хабарах надають послуги клієнтам на основі укладення договору про надання правової допомоги. Вартість послуг фахівців Приходько та Партнери формується на основі наданих послуг: написання клопотань, заяв, участь в слідчих експериментах, допитах судових засіданнях та ін.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації! Для розрахунку вартості послуг адвоката за давання хабара заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація