Чи будуть перераховані пенсії військовим пенсіонерам?

"Кожна людина має моральну нагоду захищати свої права".

Чмона Альона Олександрівна
E-mail
chmona@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-31

Експерт в галузі цивільних пенсій, перерахунку пенсій силових структур та військового права.

Зв'язатися зараз

Чи будуть перераховані пенсії військовим пенсіонерам?

Час прочитання: 3 хв.

Коли йдеться про право громадян на соціальний захист, то тут мається на увазі, в тому числі, й відповідне пенсійне забезпечення у старості. Частина 1 статті 46 Конституції України це гарантує. Однак, коли ми говоримо про практичну площину цього питання, у ній може бути різне. Пенсійний фонд часто порушує права пенсіонерів, попри те, що мав би їх захищати.

Як свідчить численна практика роботи адміністративних судів, багато позовів подається саме до цієї установи. У тому числі – причиною стає відмова у перерахунку пенсії або її неналежне перерахування. Коли відбувається така ситуація, варто заручитися підтримкою хороших юристів, відстоюючи свої права. Саме такі фахівці працюють в адвокатському бюро «Приходько та партнери».

 

Якими бувають ситуації, коли пенсію не перераховують?

Говорячи про цю проблему, варто згадати той розрив, котрий є між практикою та законодавством. Навіть коли закон повністю на боці пенсіонера, чиновники з ПФ часто знаходять штучні підстави, аби діяти всупереч йому. Серед розповсюджених проблем, котрі стосуються цього питання, є:

  • відмова провести перерахунок пенсії, коли людина надає оновлену довідку про грошове забезпечення;
  • відмова перерахувати пенсію в належному відсотковому співвідношенні;
  • обмеження максимального розміру пенсії під час її перерахунку;
  • невиплата передбачених урядовою Постановою № 713 2000 гривень, які мають входити до складу пенсії.

Такими є найбільш поширені запити для звернення до суду, коли пенсіонери хочуть відстояти свої права.

Чому важливо звертатися за підтримкою до фахових юристів?

Коли ви намагаєтеся відстояти свої права та законні інтереси самотужки, то затрачаєте чимало часу на вивчення законодавчої бази, котра є актуальною з важливих для вас питань. Це не лише закони, а й об’ємні за обсягом підзаконні акти (постанови, укази та порядки, затверджені відповідними постановами). До того ж потрібно знати судову практику у схожих кейсах, адже саме на неї можна опиратися. Це вимагає затрати немалої кількості часу на вивчення великого масиву інформації. І навіть коли людина готова виділяти цей час, без фахових юридичних знань вона усе одно не знає особливостей застосування багатьох правових норм на практиці, оскільки не стикається з цим у своїй щоденній роботі. Тож допомога юристів є значимою та вагомою в таких питаннях.

Коли команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» береться за супровід таких кейсів, ми зважаємо на всі законодавчі оновлення, адже постійно їх відслідковуємо. А також беремо до уваги практику Верховного Суду України.

 

Наші послуги

Серед послуг, які ми надаємо клієнтам, є:

  • Консультування. Воно допомагає вам зрозуміти конкретні перспективи, з огляду на особливості саме вашої ситуації.
  • Юридичний супровід. Тут може бути як представництво у суді, так і інші варіанти послуг. Приміром, перш ніж подати заяву до суду, потрібно використати досудовий спосіб врегулювання – безпосередньо через Пенсійний фонд. У переважній більшості ситуацій це не дає результату, однак стає вагомим аргументом для суду, котрий свідчить про те, що ви намагалися вирішити ситуацію.

Кульмінаційним етапом стає судовий розгляд справи. Наша команда, представляючи ваші інтереси, працює на результат. Тож ви можете бути певні в тому, що фахівці докладуть усіх зусиль, аби справа була виграшною. Заповніть форму на нашому сайті і наш юрист Вам зателефонує найближчим часом.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація