E-mail
yarmoliuk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Спеціаліст практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі стартап-проектів.

Зв'язатися зараз

ЧОМУ ДОДАТОК«КОНСУЛЬТАНТ» ІДЕАЛЬНИЙ ВИБІР, ЩОБ ОТРИМАТИ ЮРИДИЧНУ ПОРАДУ ВІД СПЕЦІАЛІСТА?

Наряду з класичними способами отримати юридичну консультацію, такими як зустріч або телефонна розмова з юристом чи адвокатом, існує значно зручніший та економніший – мобільний сервіс «Консультант». Вам не потрібно шукати та оцінювати професійні здібності юристів до консультації та боятись витратити кошти впусту, адже при роботі з сервісом «Консультант» ви сплачуєте за те щоб для вас підібрали відразу кілька юристів, проконсультували вас і лише після того, ви віддали кошти найкращому.

За допомогою мобільного додатку ви можете отримати юридична пораду стосовно будь-якого питання, що цікавить вас.

Робота сервісу побудована за принципом маркетплейсу, тобто з однієї сторони ви як клієнт надаєте запит на консультацію, а сервіс забезпечує відзив активних юристів на ваш запит.

«Консультант» функціонує, по суті, як площадка для зустрічі юриста та людини, яка потребує юридичної допомоги. Однак модель маркетплейсу не зовсім класична, адже людина має змогу отримати консультацію не від одного юриста, а відразу від декількох, хоча сплачує кошти лише за одну консультацію.

  • Така можливість існує завдяки підходу «найкраща консультація», який лежить в основі сервісу. Суть «найкращої консультації» полягає в тому, що людина, яка отримала відповіді на запит від декількох юристів самостійно обирає хто найкраще її проконсультував і відповідному юристу зараховується грошова винагорода, а також додається +1 бал до загального рейтингу.
  • Така система ідеальна як для однієї сторони, так і для іншої. Адже людина може отримати декілька точок зору від різних фахівців, а консультанти завжди вмотивовані якомога повніше проконсультувати особу щоб отримати винагороду та посісти вищу позицію в рейтингу, тобто випереджати конкурентів.
  • Окрім того, що людина отримує декілька відповідей сплачуючи один раз, «Консультант» має й інші переваги. Наприклад, усі консультації здійснюються в письмовому режимі і в будь-який час після консультації ви можете зайти в мобільний додаток та повторно прочитати поради. Таким чином, ви виключаєте можливість забути про якусь важливу деталь.

Ви можете відразу після консультації замовити у юристів, які вас консультували, послугу, або ж просто отримати доступ до контактів спеціаліста та зв’язатись з ним для подальшої співпраці. Також, сервіс «Консультант» захистить вас від самозванців та некомпетентних осіб, адже усі спеціалісти, які консультують на сервісі, проходять верифікацію при реєстрації, а також підтверджують свою компетенцію в області права (зазвичай додаючи диплом чи посвідчення адвоката, які перевіряються адміністратором сервісу). Більше того, до моменту вибору найкращої консультації (найкращого консультанта), кошти клієнта зберігаються сервісом «Консультант», як гарантом угоди, та виплачуються юристу лише після підтвердження зі сторони клієнта.

Завантажуйте мобільний додаток «Консультант» та будьте завжди на зв’язку з необхідними спеціалістами і пам’ятайте – юрист завжди поруч (у вашому смартфоні).

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація